Курсанти академії Нацгвардії пройшли навчання за канонами спецназу. Фоторепортаж

0 коментувати
Обстановка на смузі перешкод максимально наближена до бойових дій
Фото: Національна Гвардія України

Обстановка на смузі перешкод максимально наближена до бойових дій

У навчальному центрі Національної академії Національної гвардії України курсанти командно-штабного факультету здійснили подолання штурмової смуги перешкод, призначеної для підготовки підрозділів спеціального призначення НГУ

Метою тренінгу було навчити курсантів захищати себе в найбільш екстремальних ситуаціях, впевненості в своїх силах, сміливості й рішучості, виховати в них навички організованої, серйозної та згуртованої роботи в команді.

У Нацгвардії уточнили, що смуга протяжністю близько 1,5 км складається з понад десятка небезпечних елементів, правильне подолання яких дає військовослужбовцям практичні навички дій на пересіченій місцевості, населеному пункті, гірській місцевості й водних перешкодах.

"Обстановка на смузі перешкод максимально наближена до бойових дій, тому ми відчули себе в самому центрі військових подій. Для того, щоб домогтися результату, ми тренувалися й долали ділянки смуги в різному темпі. Можливо, саме почуття єдиної команди допомагає нам долати будь-які, навіть найскладніші перешкоди", - заявили курсанти командно-штабного факультету.


"Під час виконання різноманітних нормативів відбувається злагодження військовослужбовців між собою та в складі груп. Так вони стають єдиним колективом і в них з'являється бойовий дух", - зазначив заступник начальника Національної академії по роботі з особовим складом полковник Микола Товма.

НВ


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: