Кремль вербує жителів Далекого Сходу та Камчатки на війну проти України — військова розвідка

12 вересня, 16:27
ГУР має інформацію, що кремлівським вербувальникам вдалося залучити певну частину населення північних регіонів (Фото:Reuters)

ГУР має інформацію, що кремлівським вербувальникам вдалося залучити певну частину населення північних регіонів (Фото:Reuters)

Російські окупанти вербують жителів Далекого Сходу та Камчатки на війну проти України, оскільки, на думку Кремля, вони краще адаптовані до зими.

Про це повідомляє пресслужба ГУР Міноборони у Telegram.

У розвідці повідомляють: Кремль визнав, що у нього недостатньо коштів для приготування зимової форми для російських окупантів.

Відео дня

"Також стало відомо, що чергова ротація рашистів складатиметься в основному з жителів Далекого Сходу РФ та Камчатки. За задумом – вони краще адаптовані до життя в умовах низьких температур і будуть ефективніші в зимовий період. Також ці військовослужбовці не привчені до комфорту та легко перенесуть відсутність налагодженого побуту", — йдеться у повідомленні.

ГУР має інформацію, що кремлівським вербувальникам вдалося залучити певну частину населення північних регіонів обіцянками високих виплат.

«Як кажуть самі „новобранці“: „нам за все життя стільки не заробити“. Втім, цей особовий склад має дуже низький рівень підготовки та практично нічого не знають про реальне становище бойових дій в Україні», — додали у розвідці.

За даними Генштабу, всього з початку повномасштабного вторгнення російські окупанти втратили майже 53 тис. особового складу. Минулої доби найбільших втрат противник зазнав на Криворізькому та Донецькому напрямках.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X