Корупція в Україні: Кризовий медіа-центр показав стан розслідування найрезонансніших справ - інфографіка

30 липня 2016, 09:24
Український кризовий медіа-центр опублікував інфографіку про результати діяльності Національного антикорупційного бюро України з оглядом стану 11 найрезонансніших справ

1131 справа порушена по звинуваченню в корупції, з яких 893 – направлені до суду.

Наразі Національне антикорупційне бюро України розслідує 200 проваджень у справах про корупцію. По 15 випадкам корупції слідчі передали справи до суду.

Відео дня

Серед переданих слідчими НАБУ справ до суду: справа про втручання в діяльність колишнього міністра економіки та розвитку Айвараса Абромавічуса; справа прокурора, який пропонував хабар членам конкурсної комісії НАБУ за сприяння у працевлаштуванні; та справа про розкрадання державного цукру, що зберігався на складах Аграрного фонду у Черкаській області.

Загалом, станом на 1 липня, 277 осіб засуджені за звинуваченнями у корупції, 842 млн арештованого майна підозрюваних у корупції.

Нагадаємо, в Україні почало роботу Антикорупційне бюро у квітні 2015 року.

За підсумками першого року роботи НАБУ оприлюднило результати своєї діяльності: 120 кримінальних проваджень щодо корупційних злочинів, 9 справ щодо 12 фігурантів вже передані до суду, 25 повідомлень про підозру та понад 220 млн гривень арештованих коштів – одні з ключових підсумків роботи НАБУ за рік.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X