Коротко про голову ДРГ: Ярош розповів про своє знайомство з Олегом Мужчилем

2 коментувати
Ярош ніколи не довіряв Мужчилю

Ярош ніколи не довіряв Мужчилю

Колишній провідник Правого Сектору розповів про Олега Мужчиля, ліквідованого службою безпеки України лідера ДРГ

"Я не знаю, чи Олег Мужчиль був агентом російських спецслужб. Зараз йде слідство і, вважаю, докази мають бути оприлюднені", - написав Дмитро Ярош у своєму блозі.

Ярош зізнався, що ніколи не довіряв Олегу Мужчилю. На полі бою вони зустрілися лише один раз у серпні 2014 року. ДУК ПС тоді був неподалік Савур-могили і тоді Мужчиль з’явився на базі 5-го батальйону. Він сказав, що має бажання долучитися до фронтової діяльності Правого Сектору. Ярош зацікавився "співробітництвом", адже він був місцевий і "люди зі знаннями терену були дуже потрібні".

У той час прийшла розвідувальна інформація, що у районі Оленівки катаються російські Тигри. Відповідно, було прийняте рішення відправити у цей район нашу ДРГ для влаштування засідки на бойовиків.

"Почалася робота: група вийшла, Олег пішов у головному дозорі й десь загубився… Завдання виконане не було. Після цього, разом зі зброєю та ПНБ, які йому були виділені, він зник. За деякий час з’явився в тилу на наших вишкільних базах і був залучений посадовими особами ДУКу до розгортання відділу розвідки. Успіхів у нього на цьому поприщі не було", - згадує Дмитро Ярош.

Водночас колишній голова ПС спостерігав бажання Мужчиля перевести ДУК ПС з боротьби із зовнішнім на диверсійну діяльність проти влади.

"Після поранення, лежачи в лікарні, я почав відстежувати цілеспрямовану роботу, яку він вів по дискредитації керівництва ПС, сіянню розбрату, плетінні інтриг тощо. Ось така правда життя. Хтось із нього зараз буде ліпити "безкомпромісного борця" і "революціонера". Це ваша справа… Я його таким не бачив", - додав Ярош.

Як повідомлялося, пізно увечері 9 грудня в результаті проведеної спецоперації СБУ припинено діяльність диверсійно-розвідувальної групи, що діяла у низці міст України, в тому числі в Києві.

Затримані в результаті спецоперації в Києві члени диверсійно-розвідувальної групи, у тому числі громадяни Росії, почали давати слідчим Служби безпеки України викривальні свідчення щодо своєї діяльності на території України.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: