У МОЗ назвали групи препаратів, які будуть застосовувати для лікування коронавірусу

1 квітня 2020, 12:30
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

МОЗ готує наказ, який дозволить використовувати певні препарати для лікування коронавірусу.

Про це повідомив головний санлікар України Віктор Ляшко на брифінгу.

"Доказовою бази щодо специфічної терапії коронавірусної хвороби ВООЗ поки не оприлюднила. У той же час, є локальні протоколи, протоколи певних країн, які передбачають застосування препаратів, що мають доказову базу для лікування інших захворювань. Наприклад, проти малярії, ревматоїдного артриту, проти ВІЛ-інфекції. Саме комбінація цих препаратів в певних клінічних станах може бути допущена для лікування коронавірусної хвороби", - пояснив він.

Відео дня

За словами Ляшка, всі схеми лікування із застосуванням певних препаратів розглядає спеціально створена експертна група з вчених і практиків.

«Ми сьогодні працюємо з усіма виробниками зазначених препаратів. Я думаю, як тільки ми їх введемо в тимчасові протоколи лікування, препаратами будуть забезпечені всі, хто цього потребує", - резюмував санлікар.

Раніше в Вінниці повідомили, що розробили власний протокол лікування коронавірусної інфекції, заснований на китайському, італійському, іспанському, американському та корейському досвіді. Там уточнили, що протокол затверджений на рівні МОЗ.

Станом на ранок середи, 1 квітня, в Україні 669 лабораторно підтверджених випадків коронавірусу, 17 з них летальні. 10 пацієнтів одужали.

До 24 квітня в Україні оголошено карантин і надзвичайну ситуацію.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X