У МОЗ розповіли про ідею тимчасових госпіталів для хворих з легкою формою COVID-19

7 квітня 2020, 10:58

У МОЗ погоджують наказ про вимоги до розгортання тимчасових госпіталів в Україні для пацієнтів з легкою формою коронавірусу.

Про це повідомив головний санлікар Віктор Ляшко на брифінгу.

«Такі ідеї є, і зараз в Міністерстві охорони здоров'я проходить узгодження наказ і рекомендації про розгортання тимчасових госпіталів для розміщення хворих з коронавірусною хворобою», - розповів він.

Відео дня

Ляшко уточнив, що МОЗ пропонує розміщувати у тимчасових госпіталях пацієнтів з легким перебігом хвороби і тих, у кого немає можливості ізолюватися вдома.

«Це дозволить нам більш якісно проводити спостереження за хворими з коронавірусною хворобою і при необхідності транспортувати цих хворих в повноцінні заклади охорони здоров'я, де можна проводити реанімаційні заходи», - резюмував він.

Раніше повідомлялося, що Міністерство охорони здоров'я розгляне можливість розміщення додаткових ліжок у виставкових центрах в разі погіршення ситуації з коронавірусом в країні.

Станом на ранок вівторка, 7 квітня, в Україні зафіксовано 1462 випадки зараження коронавірусом, з них 45- летальні.

До 24 квітня в Україні оголошено карантин і режим надзвичайної ситуації. З 6 квітня умови карантину посилюються.

По всій Україні визначили лікарні першої хвилі госпіталізації, куди потрапили 240 медустанов. Другу хвилю запустять, якщо будуть зайняті 50% ліжок лікарень першої хвилі.

МОЗ також організувало тимчасові пункти медичного сортування хворих коронавірусом. Така система дозволить медпрацівникам розподілити пацієнтів в залежності від ступеня тяжкості. Госпіталізувати будуть тільки тих хворих, які потребують цілодобового медичного спостереження.

Уражені коронавірусом легкі: вчені на відео показали вплив Covid-19

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X