«Випиваю профілактично». Відомі українці розповіли про те, чи вживають алкоголь на карантині

13 квітня 2020, 14:31
НВ Преміум

Журнал НВ з’ясував у співвітчизників, як змінилося їхнє ставлення до алкоголю під час карантину, і запитав, чи випивають вони на карантині.

Іван Компан, засновник First Kyiv Investment Club:

Звичайно, випиваю. А ви хіба можете спокійно спостерігати навколишню дійсність (вірус тут ні до чого) і всі ці пики, не випиваючи? Переваг у напоях немає. Можу все. Вибір залежить від настрою, кулінарного акомпанементу і товариства.

Відео дня

Безумовно, знайти живу компанію в ці дні важко, але віртуалізація застілля — це, по-моєму, якесь збочення. А якщо раптом, добре випивши, вам захочеться обійняти і поцілувати товариша по чарці? Що накажете — екран облизувати?

Якщо випивати на самоті, то краще дивлячись кіно або читаючи хорошу книгу. Наприклад, Ернеста Гемінгвея або Сергія Довлатова. Автори випивають, їх герої випивають, ви разом з ними. Гармонія!

Дмитро Сидоренко, засновник Асоціації сомельє України, власник Школи вин Дмитра Сидоренка:

Чесно сказати, на карантині споживання алкоголю навіть зменшилася. По-перше, немає компанії. А по-друге, через карантин немає занять у школі сомельє. Адже, коли заняття були, мені доводилося допивати напої, що залишилися після дегустаційних занять.

У мене ніколи не було якоїсь переваги за країною або регіоном. Але зараз так склалося, що більше почав пити продукцію українських виробників. П’ю тільки сухі вина. Більше люблю білі.

Редактор: Інна Семенова
poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X