Копи в цифрах. Вся патрульна поліція країни в інфографіці НВ

Копи в цифрах. Вся патрульна поліція країни в інфографіці НВ
Патрульна поліція України via Facebook

За півроку на дороги країни вийшло понад 7 тис. копів. Майже 100 патрульних за цей час попрощалися з новою роботою

98 осіб звільнено з патрульної поліції за півроку роботи цієї структури в Україні. 25 копів за цей період перевели на службу в інші міста, розповіли НВ в Департаменті патрульної поліції. Однак, там зізнаються – очікували, що зі структури піде більше співробітників.

Ми чекали значно більшого відтоку кадрів, оскільки робота патрульного дуже складна і не кожен впорається. Але робота показує, що наші співробітники робили вибір свідомо – велике навантаження і відповідальність, яких потребує робота патрульного, їм під силу", - коментують в Департаменті.

У загальній складності в Україні сьогодні працює більше 7 тис. патрульних поліцейських. Найбільше копів – в Києві, 1939 осіб. Найменше, 167 – в Луцьку. Середній вік патрульного поліцейського – 26-27 років. Майже третина нових копів – жінки.

У Департаменті розповідають і про те, як змінилася ситуація з розкриттям злочинів в Україні після появи нової поліції.

Патрульні виїжджають на всі виклики, які надходять по лінії 102. Однак потім вони передають повноваження колегам – розслідуванням злочинів і пошуком правопорушників займається відповідний місцевий підрозділ Національної поліції.

Завдяки роботі патрульних поліцейських в Києві, наприклад, підвищилося розкриття злочинів по гарячих слідах. З липня минулого року ця цифра збільшилася в 2,5 рази.

Нові патрульні витрачають менше часу на оформлення порушень ПДР. Якщо в липні вони справлялися за 30-40 хвилин, то зараз ту ж процедуру виконують за 10-15 хвилин. Крім того, до патрульних частіше звертаються, щоб зафіксувати пошкодження авто в ДТП, навіть якщо мова йде про незначні пошкодження. З цієї причини збільшується кількість зареєстрованих ДТП. Для порівняння: 771 ДТП за липень і приблизно за 1200 – за листопад, грудень та січень.

Приблизно на 30% збільшилася і кількість автомобілів, які евакуюють за порушення правил паркування в Києві, зазначають у Департаменті патрульної поліції. Так, з 309 випадків у листопаді 2015-го ця кількість зросла до 480 випадків у січні 2016-го. Всього ж в листопаді минулого року в Києві евакуйовані 535 автомобілів, а в січні цього року – 737.

Реформування структури ще не закінчено. До кінця 2016 року, кажуть у Департаменті патрульної поліції, копи з'являться в таких містах як Кременчук,Черкаси, Полтава, Тернопіль, Бориспіль, Слов'янськ та Краматорськ, Житомир, Чернівці, Сєверодонецьк, Лисичанськ, Рубіжне, Рівне, Запоріжжя, Кривий Ріг та Суми.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: