Комітет виборців України розробив карту "гарячих точок" на місцевих виборах. Інфографіка

0 коментувати
У чотирьох містах - Дніпропетровську, Харкові, Рівному і Херсоні - зафіксовані проблеми відразу за кількома параметрами
Фото: Комітет виборців України

У чотирьох містах - Дніпропетровську, Харкові, Рівному і Херсоні - зафіксовані проблеми відразу за кількома параметрами

Комітет виборців України назвав населені пункти, в яких зафіксовані серйозні проблеми з ходом виборчого процесу

До таких "гарячих точках" віднесені 20 міст, у яких спостерігаються проблеми з технічною організацією виборів, нечесною конкуренцією між кандидатами та криміналізацією виборчого процесу.

У чотирьох містах - Дніпропетровську, Харкові, Рівному і Херсоні - зафіксовані проблеми відразу за кількома параметрами.

В 11 містах спостерігаються проблеми з технічною організацією виборів (зокрема, помилки в бюлетенях, некомпетентність або заангажованість ТВК, запізнення з виготовлення бюлетенів тощо). Мова йде про Черкаси, Тернопіль, Новомосковськ, Лисичанськ, Маріуполь, Цюрупинськ, Ужгород та Харків.

Висока конкуренція спостерігається у восьми містах - Миколаєві, Дніпропетровську, Херсоні, Вінниці, Кременчуку, Жмеринці, Нікополі та Рівному.

У восьми містах зафіксовані випадки криміналізації виборчого процесу. Зокрема, в Рівному, Одесі, Херсоні, Луцьку, Глухові, Ірпіні, Каховці та Харкові.

Раніше НВ повідомляло, що голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський назвав сім "гарячих" точок, де можуть виникнути проблем з організацією місцевих виборів в Україні. Крім того, керівник оперативного штабу МВС, радник міністра внутрішніх справ Іван Стойко прогнозував, що під час місцевих виборів гарячими точками будуть Харків, Одеса та Дніпропетровськ і, можливо, Закарпаття.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: