Комісія Київради дала старт виділенню землі для метро на Виноградар

21 березня 2018, 20:28

У середу, 21 березня, комісія Київської міської ради з питань транспорту, зв’язку та реклами надала дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок Київський метрополітен задля будівництва двох станцій  підземки на жилому масиві Виноградар.

Про це звітує прес-служба відомства.

Йдеться про земельні ділянки орієнтовними площами 0,69 га, 0,98 га, 0,56 га, 0,09 га, 0,68 га, 0,11 га, 0,29 га, 1,64 га, 0,11 га. Ця земля наразі належать до комунальної власності територіальної громади.

Відео дня

Ділянки надають в оренду на 7 років під влаштування будівельних майданчиків для будівництва об'єктів дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції метро Сирець на житловий масив Виноградар.

У той же час у системі prozoRRo триває закупівля послуг генерального підрядника.

Відведення землі передує безпосередньому старту робіт.

Наразі у бюджеті на 2018 рік Київрада передбачила 1,5 млрд. гривень на будівництво метро та планує збільшити його в разі потреби.

Нагадаємо, Київський метрополітен планує розпочати будівництво двох нових станції в сторону Виноградаря вже у цьому році. Нещодавно компанія оголосила про проведення тендеру щодо будівництва продовження цієї лінії метрополітену.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X