Колишня дружина Гіркіна розповіла, як бойовик розбагатів на війні в Донбасі

5 коментувати
Гіркін заробив мільйони в ході війни у Донбасі

Гіркін заробив мільйони в ході війни у Донбасі

Колишня дружина відставного бойовика Віра Гіркіна розповіла, що його щедро нагородили за захоплення Слов'янська, тепер же він збагачується з допомогою створеного ним громадського руху "Новоросія"

"Він зірвав куш на цій війні, і рух "Новоросія" його головний проект. Плюс за кампанію в Слов'янську Ігоря нагородили дуже щедро. Не знаю, чи прийняв він гроші чи ні, але мова могла йти про 15 мільйонів рублів. В цілому фонд, наскільки мені відомо, працює успішно, але кошти йдуть і наліво. Хоча сам Ігор кришталево чесний, ліві витрати все одно неминучі, навколо тебе всі в'ються, хочуть урвати шматок", - розповіла Віра Гіркіна, Новій газеті.

За її словами, за короткий час рух відставного ватажка бойовиків став навідомішим і багатим, і при цьому незалежним від Кремля фондом підтримки Донбасу. Через нього налагоджено збір коштів і гуманітарної допомоги для окупованих регіонів на сході України. Гіркіна говорить, що рух розпоряджається сьогодні мільйонами рублів.

Також вона стверджує, що частина гуманітарної допомоги осідає на кордоні Росії і Донецької області й далі йде вже товаром.

"Люди вивертають кишені, щоб допомогти Донбасу. А в підсумку на гуманітарці роблять комерцію. Для Ігоря матеріальні блага ніколи не були важливі, він не був жадібним і не любив крадіжки. Але зараз він на це закриває очі. Мені це незрозуміло", - розповіла Віра Гіркіна.

Сама колишня дружина "головкома Новоросії" з двома дітьми живе в Ростовській області неподалік від Міллерового. За її словами, вони вирушила туди за наполяганням екс-чоловіка.

"Нас відправили сюди з початком війни, Гіркін наказав сидіти і не рипатися, бо він нібито турбувався за нашу безпеку. Але проблема полягає в тому, що Ігор, ставши багатим, фактично кинув нас. Неможливо сидіти і не рипатися, коли ти з мінімумом засобів і двома дітьми, один з яких хворіє. Я в курсі його справ, спілкуюся з нашими спільними друзями. Хотіла нещодавно зв'язатися і з його колишнім начальником Малофєєвим, але Костянтин передав, що не хоче ні з ким із близьких Гіркіна більше розбиратися", - скаржиться екс-дружина.

У той же час, прес-секретар колишнього ватажка бойовиків Анастасія Михайловська заявила, що інформація про 15 мільйонів є брехнею, як і те, що Віра Гіркіна живе в Ростовській області.

"Віра живе за місцем прописки у своїй квартирі в Хімках. Краще скажіть, навіщо ви це пишете? Адже вас вже в Донецьку били, а знаєте, скільки зараз в Москві всяких ополченців неадекватних ходить?", - багатозначно заявила прес-секретар Гіркіна.

Раніше відомий російський терорист Ігор Гіркін, який довгий час воював проти української армії в Донбасі, розповів про те, якими були початкові плани російської влади в Донбасі.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: