Коаліція, чиновники та олігархи. Українці визначилися з тими, хто гальмує реформи в країні

1 коментувати
Українці не сподіваються на коаліцію у питанні проведення реформ

Українці не сподіваються на коаліцію у питанні проведення реформ

Реформи в Україні гальмують олігархи, чиновники і парламентська коаліція. Такі результати опитування, проведеного фондом Демократичні ініціативи та соціологічною службою Центру Разумкова

Як повідомляє ЛІГАБізнесІнформ, 51,5% українців вважають основним гальмом реформ українських олігархів. Лише 6,9% респондентів називають їх рушійною силою змін.

44% опитаних називають гальмом реформ чиновників і в цілому всю систему бюрократії, лише 5,5% українців задоволені їх діями в цьому напрямі.

44,5% українців визначили, що заважає проводити реформи в Україні парламентська коаліція. З цим незгодні 22,1% респондентів.

39,1% опитаних вважають гальмом реформ українського президента, а 51,5% - уряд. У той же час главу держави називають рушійною силою змін 36,8% респондентів, а Кабмін – 32%.

Разом з тим, 22,4% українців називають головною рушійною силою реформ громадські організації та волонтерів, 18,5% - населення України, 11,5% - країни Заходу, 8,3% - науковців.

Опитування проводилося з 22 по 27 липня 2015 року, було опитано 2011 українців у всіх областях, крім анексованого Криму та окупованих територій Донбасу.

Раніше українці висловили свою думку щодо успішності проведення реформ.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: