КМДА вирішила запустити тролейбус з аеропорту в Жулянах на Теремки

18 жовтня 2016, 14:08
40
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
КМДА вирішила запустити тролейбус з аеропорту в Жулянах на Теремки - фото

Київпастранс повинен узгодити з поліцією схему руху транспорту

Київська влада вирішила побудувати тролейбусну лінію від Міжнародного аеропорту Київ (Жуляни) до станції метро Теремки Куренівсько-Червоноармійської лінії метрополітену, повідомила прес-служба Київської міськдержадміністрації (КМДА)

"Будівництво тролейбусної лінії дозволить забезпечити зручний і швидкий доступ до місць роботи, сфери обслуговування, культурних і освітніх установ близько 6 тис. пасажирів на годину", - йдеться в повідомленні.

На маршруті планується облаштування наступних зупинок: Станція міської електрички Київ-Волинський, Селище Жуляни, Ринок Столичний, Житловий масив Теремки-2, Торговий центр Республіка, Автовокзал Теремки.

КП Київпастранс має визначити в установленому порядку генеральну проектну та підрядну будівельні організації для виконання робіт, розробити проектну документацію, провести її експертизу та затвердити.

Також підприємству доручено узгодити з Національною поліцією схему організації дорожнього руху на період будівництва тролейбусної лінії.

Журнал НВ (№9)

Справа, котра топить президента

Напередодні президентських виборів Петро Порошенко опинився в епіцентрі потужного скандалу в оборонному секторі, який може коштувати йому другого терміну

Читати журнал українською