Кількість мобілізованих під час сьомої хвилі Генштаб визначить наприкінці березня - Муженко

1 коментувати
Муженко заявив, що сьома хвиля буде менш значною за кількістю, аніж попередні

Муженко заявив, що сьома хвиля буде менш значною за кількістю, аніж попередні

Головнокомандувач ЗС України генерал армії України Віктор Муженко заявив, що потреба в кількості мобілізованих остаточно буде визначена до кінця березня цього року

Про це сьогодні, 28 січня, начальник Генерального штабу сказав, виступаючи перед керівним складом органів військового управління Збройних Сил України в Житомирі, повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

За словами Муженка, це пов’язано з тим, що нині триває процес залучення на військову службу за контрактом значної кількості військовослужбовців, мобілізованих упродовж попередніх хвиль.

"Охочих залишитися на контрактну службу дуже багато, тож очікується, що сьома хвиля буде менш значною за кількістю, аніж попередні", - зазначив генерал.

Він також додав, що зростання якості особового складу планується досягти завдяки більш жорсткому відбору мобілізованих.

"До служби у війську відбиратимуть насамперед вмотивованих кандидатів, віддаючи перевагу тим, хто вже проходив службу під час попередніх хвиль мобілізації", - уточнив Муженко.

Раніше у Генштабі заявляли, що сьома хвиля мобілізації буде проведена, оскільки після демобілізації четвертої хвилі виникне потреба доукомплектувати ЗСУ.

Однак, сьома хвиля мобілізації буде меншою за попередні, оскільки зараз ведеться робота з демобілізованими військовими для залучення їх до служби за контрактом.

Нагадємо, 14 січня повідомлялося, що Генеральний штаб Збройних сил України найближчим часом не планує звертатися до Президента Петра Порошенка з тим, щоб він оголосив нову хвилю мобілізації до лав української армії.

Перед цим Президент пообіцяв внести до Верховної Ради України проект закону про оголошення чергової хвилі мобілізації після відповідного звернення Генерального штабу Збройних сил України.

20 листопада 2015 року у Генштабі заявили, що сьома хвиля мобілізації, можливо, буде проведена у березні 2016 року.

Раніше низка українських ЗМІ розтиражувала новину про те, що сьома хвиля мобілізації почнеться на початку 2016 року. Водночас у Генеральному штабі заявили, що найближчим часом проведення сьомої хвилі мобілізації до Збройних Сил України не очікується.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: