Київська школа економіки проведе семінар «Мікроекономіка від перших осіб: фірми, ринки, державне регулювання»

0 коментувати
Київська школа економіки проведе семінар «Мікроекономіка від перших осіб: фірми, ринки, державне регулювання»

Андрій Коболєв, Максим Нефьодов, Тимофій Милованов і Рассел Піттман та інші про теорію і практику української мікроекономіки у дводенному семінарі

VoxUkraine і Київська школа економіки (KSE) проведуть дводенний семінар «Мікроекономіка від перших осіб: фірми, ринки, держрегулювання». Захід пройде 23-24 квітня в лекторії Національного технічного університету України (КПІ).

Бізнес і уряд - це партнери, суперники чи підлеглі? Чи виправдане втручання держави в економіку, в яких випадках і яким повинен бути його рівень? Які ринки і як регулювати? Для України це дуже актуальні питання, знайти універсальний відповідь на які в книжках не так-то просто. Лекції будуть стосуватися продуктивності фірм, монополій та антимонопольного регулювання, державного регулювання економіки та державних закупівель.

«Хороша економічна освіта передбачає три речі: відмінне знання фактичної ситуації в Україні, вивчення досвіду інших країн, розуміння фундаментальних економічних сил, які не завжди на поверхні. Зазвичай викладається одне, в кращому випадку два з цих напрямків. Унікальність семінару VoxUkraine, – він покриває всі три напрями», - говорить професор Пітсбурзького університету Тимофій Милованов.
  

Серед спікерів:

Адомас Аудицкас, радник міністра економічного розвитку і торгівлі

Андрій Коболєв, голова Нафтогазу України

Макс Нефьодов, заступник міністра економічного розвитку і торгівлі

Олена Бєсєдіна, KSE

Володимир Вахітов, KSE

Тимофій Милованов, KSE, Пітсбурзький університет, VoxUkraine

Расселл Піттман, KSE, антимонопольний відділ Мін'юсту США

Олександр Шепотило, університет Бредфорда

Володимир Білоткач, університет Ньюкасла
  

Дати: 23-24 квітня

Місце проведення: Національний технічний університет України (КПІ),

Більше про семінар тут http://voxukraine.org/microeconomics-from-insiders-ukr

Студенти, які першими успішно пройшли вступний тест, зможуть отримати квитки безкоштовно. А учасники семінару, які позитивно склали фінальне тестування, отримають сертифікат.
  

Семінари VoxUkraine у партнерстві з KSE – це неприбуткові академічні події, мета яких підвищити рівень економічної дискусії. Наші лектори не отримують гонорарів. Гроші від продажу квитків підуть на компенсацію організаційних витрат та підтримку незалежної аналітичної платформи VoxUkraine. Частина квитків буде надана студентам безкоштовно


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: