Визначилися найкращі спортсмени України 2017 року

5 квітня 2018, 03:29

В середу, 4 квітня, в Українському домі в Києві відбулась церемонія вручення премії Герой спортивного року-2017, яку організували Національний олімпійський комітет України та Академія спорту України.

Найкращими спортсменами стали чемпіонка світу з фехтування на шаблях Ольга Харлан та чемпіон світу та Європи з боксу Олександр Хижняк.

У номінації тренер року переможцем стала Світлана Саїдова (тренер збірної України з синхронного плавання), сенсацією року стала срібна призерка ЧС із легкої атлетики Юлія Левченко, а командою року - збірна України з синхронного плавання.

В номінації сильні духом перемогла Людмила Ляшенко (паралімпійські лижні гонки), олімпійською надією визнана дзюдоїстка Дарина Білодід.

Раніше повідомлялося, що українська тенісистка Еліна Світоліна зберегла за собою четверте місце в світовому рейтингу.