Керівництво одного з найбільших ринків України заявило про спробу рейдерського захоплення

0 коментувати
Ринок 7 кілометр знаходиться в Одеській області
Фото: 7 кілометр

Ринок 7 кілометр знаходиться в Одеській області

Компанія Промтоварний ринок, яка керує одним з найбільших ринків України 7-й кілометр в Одеській області, заявляє про незаконну спробу змінити керівництво підприємства і захопити його

Згідно з повідомленням на офіційному сайті ринку, 28 січня 2016 року в Єдиний державний реєстр юридичних осіб України на підставі підроблених документів внесені зміни в дані про Промтоварний ринок.

"Таким чином, рейдери Сьомого кілометра зробили спробу змінити легітимне керівництво Промринку і захопити управління підприємством", - наголошується в повідомленні.

У ньому уточнюється, що зміни вніс відділ реєстрації фізичних і юридичних осіб Голосіївського району Києва Міністерства юстиції України.

Новим директором став Віктор Чернат, який нещодавно змінив прізвище на Добрянський.

За даними агентства Інтерфакс-Україна, Чернат (Добрянський) є онуком засновника ринку Віктора Добрянського, який помер кілька років тому.

"Внести зміни в Єдиний державний реєстр Віктор Чернат зміг за допомогою фіктивного документа - протоколу зборів засновників ТОВ Промтоварний ринок, який він, у буквальному сенсі слова, "намалював" напередодні. Це він робив неодноразово, підробляючи підписи, печатки та документи для заволодіння акціями підприємства, що належать вдові засновника ринку. Фіктивні збори засновників нібито ініціював Чернат В. В. - одна з трьох дочок засновника ринку, і її син. Крім того, про проведення зборів не були повідомлені всі засновники, чого в обов'язковому порядку вимагає законодавство", - наголошується в повідомленні.

Як уточнила прес-служба підприємства, на фіктивних зборах засновників було прийнято рішення виключити із складу засновників ТОВ Капітал Фінанс М, що володіє 28,49% статутного капіталу Промринку (засновником є Борис Мельничук - ще один засновник ринку). Замість нього до складу засновників внесений невідомий Редбейс Холдінгс Лімітед. Крім того, рішенням зборів замінений керівник підприємства.

"Чинна адміністрація ТОВ Промтоварний ринок відповідально заявляє: дії по захопленню підприємства можуть призвести до зупинки діяльності ринку, на якому працює понад 60 тис. людей. Про інформацію щодо підготовлюваного Чернатом рейдерського сценарія по захопленню ринку ми вже заявляли не раз. Нині легітимне керівництво ТОВ Промтоварний ринок застосовує заходи реагування на ситуацію виключно в правовому полі, посилює безпеку підприємства у зв'язку з імовірністю силового захоплення і організацією рейдерами масових заворушень, які можуть призвести до численних людських жертв", - підкреслюють в прес-службі.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: