Керівництво Л/ДНР гальмує проведення ремонтних робіт в Донбасі

1 коментувати
Окупаційне керівництво Л/ДНР розповсюджує дезінформацію про підготовку ЗСУ до проведення диверсійних спецоперацій зі зневоднення та отруєння мешканців окупованих територій
Фото: 5.ua

Окупаційне керівництво Л/ДНР розповсюджує дезінформацію про підготовку ЗСУ до проведення диверсійних спецоперацій зі зневоднення та отруєння мешканців окупованих територій

Керівні органи псевдореспублік ДНР та ЛНР займають деструктивну позицію щодо проведення ремонтно-відновлювальних робіт на об'єктах інфраструктури Донбасу, проводячи інформаційну кампанію, що викривляє реальний стан справ на аварійних об'єктах. Про це повідомляє штаб АТО на своїй сторінці в Facebook

"Не важко здогадатися, що метою даної кампанії є приховування дійсної інформації стосовно свідомо деструктивної ролі керівництва ОРДО/ОРЛО в питаннях відновлення нормальних умов життя мешканців Донбасу та перекладання відповідальності за власну злочинну бездіяльність та відверту безпорадність на чужі плечі", - говориться у повідомленні.

Зокрема, мова йде про відновлення шламонакопичувача 3-ї черги фенольного заводу ТОВ НВО «Інкор і К°, аварійно-ремонтні роботи на високовольтній лінії ВЛ 110 кВ Ясинувата-АКХЗ, ремонтні роботи на залізничному перегоні Нікітовка-Майорськ та інші проекти.

Також налічуються десятки важливих напрямків робіт, по яких від керівництва псевдореспублік очікується надання гарантій безпеки.

При цьому зазначається, що керівництвом Л/ДНР проводиться кампанія з введення в оману населення, ніби "всі начебто "докладають значних зусиль", а результату немає". ЗМІ сепаратистів у той же час розставляють акценти у своїх публікаціях, щоб висвітлити ситуацію у вигідному для керівництва ОРДЛО світлі.

Тим не менш, українська сторона СЦКК проводить активну роботу по забезпеченню ремонтно-відновлювальних робіт на Донбасі та об'єктивному висвітленню їх ходу в ЗМІ. Зокрема, українська сторона передала російській СЦКК гарантії безпеки для проведення робіт по 49 заявкам. За цей же період роботи від російської сторони отримано гарантії лише по 10 заявкам. В короткий термін ЗС України погодили всі ці заявки без винятків та умов, незважаючи на те, що вони надійшли до української сторони Спільного центру в порушення установленого механізму узгодження.

"Українська сторона СЦКК від російської сторони та керівництва ОРДО/ОРЛО очікує адекватних дій у відповідь щодо активізації заходів з відновлення інфраструктури регіону.
На переконання командування ЗС України, питання забезпечення нормальних умов життя десятків і сотень тисяч мешканців Донбасу не можуть бути об’єктом торгу та брудної інформаційної гри, у зв’язку з чим, керівництво української групи Спільного центру залишає за собою право надавати об’єктивну та чесну інформацію стосовно стану проведення ремонтно-відновлювальних робіт в регіоні та гарантує всебічне сприяння у їх вирішенні в межах своєї компетенції", - зазначається в заяві штабу АТО.

Нагадаємо, у червні окупанти так званої ДНР зірвали проведення ремонтних робіт з укріплення аварійної дамби Горлівського фенольного заводу.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: