Керівництво Київпассервісу завдало підприємству значних фінансових збитків - ФДМ

1 коментувати
За даними перевірки, дії очільників Київпассервісу призвели до падіння чистого прибутку майже у 6 разів
Фото: Київпассервіс via Facebook

За даними перевірки, дії очільників Київпассервісу призвели до падіння чистого прибутку майже у 6 разів

Перевірка фінансово-господарської діяльності ДП Київпассервіc за результатами 2014 року та 9 місяців 2015 року виявило численні порушення, внаслідок яких підприємству було завдано значних фінансових збитків

Як повідомили у Фонді державного майна (ФДМУ), внаслідок неефективного використання та розпорядження майном підприємства чистий прибуток підприємства за результатами 9 місяців 2015 року в порівнянні з аналогічним періодом 2014 року зменшився більше ніж у 5,5 рази.

"Керівництвом підприємства приймалися невиважені управлінські рішення, які не відповідали умовам укладених договорів, а підприємством належним чином не проводилася договірна та претензійно-позовна роботи", - наголосили у ФДМУ.

Представники фонду додають, що таким чином борг підприємства склав 2 022 476,77 грн. В результаті підприємству було нанесено матеріальної шкоди на суму 173 330,73 грн, що значно погіршило забезпеченість підприємства власними оборотними активами та негативно вплине на його подальшу роботу.

Крім того, протягом 9 місяців 2015 року Київпассервіс здійснював капітальні інвестиції, зокрема, в ремонт автовокзалу Київ. Наголошується, що це є порушенням п.2 ст.75 Господарського кодексу України, постанов Кабміну від 03.10.2012 №899 та від 11.05.2011 № 560. Також перевірка виявила, що під час виконання ремонтних робіт на автовокзалі були здійснені порушення на на загальну суму 593 627,43 грн.. Зокрема завищення вартості робіт завдало збитків на суму 298 186,63 грн.

У ФДМУ наголосили, що керівництво підприємства систематично грубо порушувало статут підприємства (пункт 7.3) та не забезпечило погодження штатних розписів з уповноваженим органом управління. Водночас комісія сумнівається у достовірності відображення доходу підприємства, зокрема від надання послуг із заїзду та відстою транспортних засобів.

За рішенням комісії Фонду, пропонується розірвати договори оренди, укладені ДП з порушеннями вимог чинного законодавства та систематично проводити перевірки виконання начальниками автостанцій фактичного обліку автотранспортних засобів. Крім того, у ФДМУ пропонують вжити заходів дисциплінарного впливу до керівників відповідальних структурних підрозділів і в разі необхідності направити листи до правоохоронних органів.

Нагадаємо, у жовтні 2015 року Мінінфраструктури передало ДП Київпассервіс до ФДМУ для приватизації.

НВ


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: