Керівнику закарпатського Правого Сектору висунули підозру у 15 справах

31 травня 2016, 01:00
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Керівнику закарпатського Правого Сектору висунули підозру у 15 справах - фото

Фото: Youtube

Сачко звинувачується у бандитизмі, злісному опорі правоохоронцям, хуліганстві з особливим цинізмом, вбивствах, організації і керівництві бандою та інших злочинах

Керівник закарпатського Правого сектору Олександр Сачко заявив, що отримав повідомлення про підозру у вчиненні 15 злочинів. Про це повідомляє місцеве видання Mukachevo.net

За словами Сачка, Генпрокуратура звинувачує його в бандитизмі, злісному опорі правоохоронцям, хуліганстві з особливим цинізмом, вбивствах, організації і керівництві бандою та ще низці тяжких злочинів.

"Повідомлення мені прийшло поштою, коли я перебував в Києві. Підписане воно 23-ім числом. Очевидно, що ціла слідча комісія Генпрокуратури у складі близько 50 людей цілий рік не знати, що робила, і тепер треба подавати до суду і показувати, що саме вони робили, от і склали "брєдні". Зараз я перебуваю вдома з сім’єю, переховуватись не збираюсь - чекаю затримання", - сказав Сачко.

Також керівник осередку наголосив, що має намір захищати себе в суді та доводити, що він не злочинець.

"Їздив сьогодні в Ужгород до адвоката, крім того поспілкувався з працівниками СБУ, поліції, прокуратури. Ніхто не вірить, що це правда", - розповів він.

Нагадаємо, саме закарпатський осередок організації Правий Сектор в липні 2015 року влаштував стрілянину з людьми депутата Ланьо та міліцією. В ПС назвали інцидент боротьбою з корупцією, в той час як правоохоронці заявили про спробу членів "запасного батальйону" відстояти свої інтереси в незаконному обороті контрабанди.

Журнал НВ (№ 21)

Парламентскі списки

Завдяки двом новим політичним силам на парламент чекає безпрецедентне в історії України оновлення

Читати журнал