Каську на засіданні конкурсної комісії запропонували не йти в антикорупційну прокуратуру через Шокіна

0 коментувати
Каську пропонують відмовитись від участі в конкурсі на посаду антикорупційного прокурора

Каську пропонують відмовитись від участі в конкурсі на посаду антикорупційного прокурора

Один із членів конкурсної комісії з обрання керівника спеціалізованої антикорупційної прокуратури, політичний аналітик Інституту Євро-Атлантичного співробітництва Володимир Горбач запропонував кандидату Віталію Касько знятися з конкурсу через конфлікт із генпрокурором Віктором Шокіним під час засідання комісії

"Ви визнаєте наявність конфлікту із керівництвом генпрокуратури. Так чи інакше, результатом роботи нашої комісії будуть передані на затвердження генеральному прокуророві. …навряд чи генеральний прокурор підтримає вашу кандидатуру, якщо у нього буде інший якийсь вибір. Тобто, якщо наша комісія підтримає вашу кандидатуру, ми теж всі прекрасно будемо розуміти, що вона не буде підтримана генеральним прокурором. Для мене це може означати, що ми таким чином штучно звужуємо вибір йому. Ми разом з вами", - заявив Горбач.

Він також сказав, що Касько має знятися з конкурсу для "того, щоб дати шанс іншим людям" - кандидатам, у яких "є єдина перевага – відсутність конфлікту з керівництвом генеральної прокуратури" і запропонував йому взяти самовідвід.Касько зазначив, що "якби комісія підтримала того, хто знаходиться в конфлікті з генеральним прокурором, тим самим вона б продемонструвала власну громадянську позицію – на якій стороні вона стоїть: на стороні європейської прокуратури чи на стороні прокуратури зовсім іншого зразка".

Володимира Горбач був делегований у конкурсну комісію Верховною Радою України за квотою фракції Блок Петра Порошенка.

Нагадаємо, 7 листопада влада змінила склад комісії з відбору до складу антикорупційної прокуратури.

19 липня заступник генпрокурора України та один із головних фігурантів антикорупційного скандалу у своєму відомстві Віталій Касько, розповів про те, що насправді відбувається за його стінами і до чого це може призвести.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: