Канада відмовилась надати безвізовий режим для України

1 коментувати
Міністерство імміграції, громадянства та біженців не планує найближчим часом переглядати візові вимоги для України

Міністерство імміграції, громадянства та біженців не планує найближчим часом переглядати візові вимоги для України

Міністр імміграції, громадянства та біженців Канади Джон Маккалум заявив, що Україна поки не відповідає критеріям, які Канада висуває до країн, що претендують на безвізовий режим, передає Укрінформ

"Наразі Україна не досягла критеріїв, які Канада використовує для оцінки придатності для звільнення від віз. Як наслідок, міністерство не планує найближчим часом переглядати візові вимоги для України", - заявив Маккалум відповідаючи на петицію щодо запровадження безвізового режиму для короткострокових поїздок громадян України до Канади.

За словами Маккалума, візова політика Канади "базується на фактах і жодним чином не пов’язана із політичними чи торговельними угодами". При цьому він наголосив, що Канада регулярно відслідковує різноманітні показники усіх країн, оцінюючи можливість зміни їх візового статусу.

"Якщо попередні висновки позитивні, міністерство може запустити детальний формальний перегляд. Зважаючи на важливість відносин між Канадою та Україною, посадовці уважно стежать за міграційними тенденціями та іншими показниками країни", - зазначив міністр.

Втім, на його переконання, Канада надає дуже високий рівень сервісу прохачам віз в Україні, тож візовий режим не стане на заваді отриманню вигоди від угоди про вільну торгівлю між країнами.

"З таким рівнем візових послуг міністерство очікує, що українські подорожувальники матимуть змогу отримати повну вигоду від угоди про вільну торгівлю між Канадою та Україною", - повідомив Маккалум.

Він також додав, що саме від зусиль України залежить відповідність країни канадським критеріям для скасування віз.

"Хоча міністерство співпрацюватиме з Україною у питаннях міграції, саме Україна відповідальна за досягнення визначених Канадою умов для скасування віз. Тим часом міністерство обіцяє робити усе можливе, щоб і надалі підвищувати якість візових послуг, що надаються тисячам українців, які відвідують та займаються підприємницькою діяльністю у Канаді щороку", - підсумував урядовець.

Раніше повідомлялось, що Індонезія поповнила список безвізових країн для українців.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: