Кадровики розповіли про причини трудової міграції офісних співробітників - опитування

0 коментувати
Українці готові виїжджати за кордон за більш високими зарплатами і стабільністю
Фото: Pixabay

Українці готові виїжджати за кордон за більш високими зарплатами і стабільністю

Число співробітників українських офісних компаній, які серйозно думають над переїздом за кордон скоротилася приблизно вдвічі порівняно з 2014-2015 роками

Такі результати дослідження Міжнародного кадрового порталу hh.ua.

У той же час, кожен шостий офісний співробітник готовий працювати за кордоном. Ще трохи більше половини час від часу думають про еміграцію.

Основні причини переїзду для українських "білих комірців" - інфляція, зростання цін і низький рівень життя. Троє з п'яти опитаних зізналися, що не бачать свого майбутнього в Україні. Кожен другий не задоволений розміром зарплати та рівнем розвитку економіки. Трохи менше половини вважають неможливим залишатися в країні, в якій не дотримуються закони і процвітає корупція. І ще двоє з п'яти стурбовані нестабільною політичною ситуацією.

Третина українців готові переїхати через високий рівень розвитку медицини, освіти і доступну страховку. Трохи менше третини упевнені, що за кордоном можна значно більше заробляти, виконуючи навіть непрестижну роботу. А ось про почуття безпеки, можливості професійної самореалізації та спрощену процедуру реєстрації власного бізнесу українці згадали в останню чергу.

При цьому на переїзд офісні працівники погодяться лише при певних умовах. Трохи менше половини поїдуть тільки якщо роботодавець надасть хороші фінансові та кар'єрні можливості. Чверть тільки в тому випадку, якщо зацікавить компанія і посада, а також якщо буде можливий переїзд разом з сім'єю. Кожен п'ятий поїде лише в країну, де вищий рівень життя. Важливим чинником залишається і питання з житлом.

Опитування проводилося в травні 2016 року. Було опитано 2004 людей у різних регіонах України.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: