Євген Мураєв та Надія Савченко вивели телеканал NewsOne на третє місце за кількістю переглядів

0 коментувати
Євген Мураєв та Надія Савченко вивели телеканал NewsOne на третє місце за кількістю переглядів

Спецвипуск «Велике Інтерв'ю» на NewsOne з Євгеном Мураєвим і Надією Савченко вивів телеканал на третє місце за кількістю переглядів

У п'ятницю, 22 липня, вийшов спецпроект програми "Велике інтерв'ю", у студії телеканалу зустрілися два депутати Верховної ради - Євгеній Мураєв та Надія Савченко.

Під час їх бесіди рейтинг телеканалу, який завжди стабільно високий, досяг пікових показників.У два рази збільшилося споглядання. Так, за даними моніторингу, за зустріччю Євгена Мураєва і Надії Савченко у прямому ефірі спостерігало більше мільйона телеглядачів. В цей час до екранів «приросло» на 90% більше аудиторії віком 18+ (50+). Загальний рейтинг (rat) «Великого інтерв'ю» з Надією Савченко склав 0,74%, а частка аудиторії (shr) – 2,34%, що вивело NewsOne на перше місце серед безлічі вітчизняних інформаційно-новинних телеканалів і дозволило йому істотно обігнати найближчих конкурентів.

За кількістю переглядів бесіда Євгена Мураєва з Надією Савченко підняла NewsOne на верхні рядки рейтингу – поряд з українськими телеканалами першого ешелону. А по показникам, зафіксованим в категорії глядацької аудиторії «Чоловіки 35+ К», «Велике інтерв'ю» зайняла 3-є місце серед всіх телеканалів України ,обігнавши 1+1, СТБ, Інтер і поступившись першими двома рядками рейтингу лише ICTV і телеканалу Україна, незважаючи на те, що програма вийшла в ефір у прайм-тайм, коли абсолютно на всіх телеканалах демонструються рейтингові передачі.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: