Яценюк зустрівся з делегацією Національної коаліції на підтримку євразійського єврейства

0 коментувати
Яценюк зустрівся з делегацією Національної коаліції на підтримку євразійського єврейства

У четвер, 29 жовтня, прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк провів зустріч із делегацією Національної коаліції на підтримку євразійського єврейства (США)

Сторони обговорили питання боротьби з антисемітизмом, зміцнення міжнаціонального миру в Україні, підтримки євроінтеграційних прагнень України взагалі і її демократичних інститутів - зокрема, повідомив Урядовий портал.

"Утвердження толерантності та взаємоповаги у відносинах між громадянами України різного етнічного походження і релігійних переконань, так само, як і безкомпромісна боротьба з будь-якими проявами антисемітизму, расизму і ксенофобії – є одним з пріоритетів в роботі українського Уряду", - підкреслив Арсеній Яценюк.

Особливу увагу було приділено підготовці до 75-річчя трагедії Бабиного Яру, яке відзначатиметься наступного року у Києві на міжнародному рівні.

Прем’єр-міністр України наголосив, що це трагедія всесвітнього масштабу, і пам'ять про неї має передаватися з покоління у покоління.

У свою чергу члени делегації Національної коаліції на підтримку євразійського єврейства дали високу оцінку зусиллям Уряду щодо недопущення розпалювання ворожнечі на національному ґрунті, його оперативній реакції на провокації проти громадянської злагоди в країні та запевнили у підтримці перетворень у суспільно-політичній та економічній сферах, які здійснюються в Україні.

НВ


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: