Яресько розповіла про посередництво Німеччини у переговорах з РФ про реструктуризацію боргу

22 січня 2016, 11:59
Німеччина надає допомогу Україні у питанні організації переговорів з Росією про реструктуризацію державного боргу

Як заявила міністр фінансів Наталія Яресько, Україна розраховує на продовження такої допомоги для досягнення позитивного результату.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відео дня

"Ми завжди відкриті [до переговорів з РФ про реструктуризацію боргу]. Я веду розмови разом з нашими друзями і партнерами в Німеччині", - заявила Яресько.

Вона також нагадала, що міністр фінансів Німеччини Вольфганг Шойбле допоміг в організації зустрічі з міністром фінансів Росії Антоном Сілуановим 12 жовтня в Лімі в кулуарах засідання МВФ.

Глава українського Мінфіну висловила жаль, що не змогла зустрітися з російською делегацією в Давосі. Яресько не виключає, що така зустріч може відбутися найближчим часом в Берліні.

Крім того, Яресько підкреслила, що Україна відкрита до переговорів і реструктуризації, але її умови не повинні бути краще, ніж ті, за якими проведена реструктуризації для приватних кредиторів.

"Ми відкриті до можливої реструктуризації, незважаючи на всі наші юридичні справи в різних судах. Я далі фактично думаю, що це можливо, якщо є бажання з іншого боку", - сказала Яресько.

Нагадаємо, раніше Яресько заявляла, що Україна веде постійний діалог з російською стороною з питання боргу в розмірі $3 млрд через німецьких посередників.

Росія погрожує Україні судом і дефолтом у разі невиплати "боргу Януковича".

Раніше повідомлялося, що Росія наполягає на поверненні Україною $3 млрд, які Російська Федерація надала в 2013 році. Сьогодні українська влада називає цю угоду "борг Януковича".

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X