Бурштинова мафія: НАБУ просить позбавити імунітету нардепів Розенблата і Полякова

20 червня 2017, 15:23
На підставі достатньої доказової бази Національне антикорупційне бюро України просить позбавити недоторканності народних депутатів Борислава Розенблата (БПП) і Максима Полякова (Народний фронт), заявив глава відомства Артем Ситник на спеціальному брифінгу

За його оцінками, доказів для позбавлення Розенблата і Полякова імунітету "більш ніж достатньо", повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Подання на зняття імунітету з народних депутатів Розенблата і Полякова зараз направлено генеральному прокурору і сподіваюся, що генеральний прокурор оперативно зреагує на ці листи і, відповідно, направить подання до парламенту", - розповів про свої очікування в гучній справі глава НАБУ.

Відео дня

Раніше керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький повідомив, що в рамках розслідування кримінального провадження про незаконний видобуток бурштину затримано шість осіб: троє помічників народних депутатів, один охоронець нардепа і два представника громадської організації, яка займається боротьбою з корупцією.

Хабар призначався на легалізацію видобутку бурштину на замовлення бізнесмена шляхом прийняття в Україні відповідного закону за допомогою народних депутатів. За словами глави НАБУ, загальна сума хабара становила $ 300 тисяч, з них $ 15 тисяч за реєстрацію відповідного законопроекту і $ 200 тисяч за вплив на чиновників і державні органи.

Сам Поляков відкидає всі звинувачення і заявив про тиск. Розенблат готовий дати свідчення з приводу затримання свого охоронця.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X