Як пройшов другий день Форуму YES-2015 - Фоторепортаж

12 вересня 2015, 03:52
У п'ятницю, 11 вересня, в Києві пройшов другий день 12-ої щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES) під назвою В зоні ризику: Як доля нової України впливає на Європу і світ.

11 вересня на Форумі були присутні президент Петро Порошенко, міністр фінансів Наталія Яресько, спеціальний представник генерального секретаря НАТО на Південному Кавказі і в Центральній Азії Джеймс Аппатурай і багато інших спікерів.

Відео дня

На форумі увагу буде зосереджено на питанні, як, спираючись на досвід Революції Гідності, Україна може сприяти забезпеченню світової стабільності та утвердження європейських цінностей в сучасному неспокійному світі, а також пошуку відповідей на виклики, пов'язані з анексією Криму, конфліктом на сході і нагальною потребою у реформуванні фінансового, економічного, судового та сектору безпеки країни.

Цього року на форумі будуть висловлювати свої думки більш 350 світових авторитетів в області політики, економіки, суспільних відносин і медіа.

Щорічний форум YES відкриє президент України Петро Порошенко.

12-я зустріч Ялтинської Європейської Стратегії буде транслюватися на сайті yes-ukraine.org. Також онлайн-трансляція форуму YES буде вестися на сайті НВ.

Повний текст матеріалу опубліковано в НВ №33 від 11 вересня 2015 року

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X