"Я знайшов країну, яку не очікував знайти": Євробачення-2017 очима іноземців

13 травня 2017, 19:23
Кореспонденти НВ напередодні фіналу пісенного конкурсу Євробачення-2017 розпитали гостей Києва щодо їх вражень від столиці та України в цілому

Що думають гості Києва про українців, місцеві традиції,їжу, архітектуру та колорит? Які були їх очікування і що у підсумку вони для себе відкрили, дивіться в спеціальному матеріалі НВ.

Відео дняФінал міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2017 відбудеться в суботу, 13 травня, в Києві. Україну на пісенному конкурсі в цьому році представить гурт O.torvald.

Україна приймає конкурс вдруге — вперше українська столиця проводила захід у 2005 році. Зокрема, в 2005 році в столичному Палаці спорту відбувся ювілейний 50-й конкурс пісні Євробачення завдяки перемозі співачки Руслани, яка посіла перше місце на конкурсі в 2004 році в Туреччині з піснею " Wild Dances.

Право проводити конкурс вдруге Україна отримала завдяки перемозі співачки Джамали на Євробаченні-2016, яке проходило в Стокгольмі, Швеція.

Ведучими Євробачення-2017 стали Олександр Скічко, Володимир Остапчук та Тимур Мірошниченко. Вперше за всю історію конкурсу тріо ведучих буде складатися тільки з чоловіків.

ВСІ НОВИНИ ПРО ЄВРОБАЧЕННЯ 2017 ЧИТАЙТЕ В СПЕЦТЕМІ НВ

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X