Я не можу пояснити, чому. Журналісту відмовили у поселенні в Кончу-Заспу попри заяви ДУС. Відеорепортаж

2 коментувати
Житло у Кончі-Заспі досі недоступне простим українцям

Житло у Кончі-Заспі досі недоступне простим українцям

Журналісти провели експеримент після заяви голови Державного управління справами Сергія Березенка про те, що будь-хто зможе поселитися у Кончу-Заспу чи Пущу-Водицю і спробували орендувати житло у будинку відпочинку ДП Конча-Заспа

Про це йдеться у сюжеті програми Схеми – спільного проекту Радіо Свобода і телеканалу UA:Перший.

Журналісти провели експеримент після заяви у листопаді 2014 року тодішнього голови Державного управління справами Сергія Березенка.

Тоді чиновник сказав, що "будь-хто, хто захоче", зможе проживати у будинку відпочинку ДП Конча-Заспа чи Пуща-Водиця і не отримає відмову через те, що його "посада чи статус не передбачені тією чи іншою постановою".

У сюжеті розповідається, що один із учасників знімальної групи програми Схеми ще в середині літа звернувся до адміністрації будинку відпочинку ДП Конча-Заспа із проханням надати в оренду житло.

Тоді заступник керівника Кончі-Заспи Ігор Колесник продемонстрував прохачеві вільні кімнати для заселення, однак за тиждень після розгляду його прохання йому відмовили у поселенні.Відповідаючи на запитаня про причини відмови, заступник директора будинку відпочинку Ігор Колесник зазначив: "Специфічний об’єкт, із масою нюансів, є структура, яка вирішує за показниками: проходить (людина – ред.) – не проходить. Чогось ви не пройшли, розумієте, я не можу пояснити, чому".

Спроби отримати офіційну інформацію про причини відмови у Держуправління справ затягнулися на два місяці.

Врешті-решт там відповіли, що управління не є розпорядником запитуваної інформації, і переслали запит до будинку відпочинку Конча-Заспа.

Не зважаючи на це, жодної офіційної відповіді від адміністрації будинку відпочинку прохачеві не надали. 

Після цього в офіційному коментарі для програми Схеми заступник директора будинку відпочинку Ігор Колесник зазначив, що нині немає вільних кімнат.

Нагадаємо 20 січня голова ДУС Сергій Березенко заявляв, що за перший місяць відкритого доступу у Кончу-Заспу вже заселилося "12 звичайних сімей".

Раніше НВ з'ясувало, скільки коштує оренда відомих держдач у Кончі-Заспі.


На державних дачах і в будинку відпочинку Конча-Заспа, що розташовані на південному сході від Києва, живуть колишні президенти і спікери парламенту України, чинні судді та парламентарі.

В управлінні ДУСу перебувають понад 60 державних підприємств, установ, організацій і господарських товариств.

Політики, що прийшли до влади після Революції гідності, обіцяли їх продати.

Державне управління справами – утворений у 2000 році спеціальний державний орган для матеріально-технічного, соціально-побутового, лікувально-профілактичного забезпечення діяльності президента, Верховної Ради, Кабінету Міністрів, РНБО та інших державних органів.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: