"Хотів би стати цвяхом у труні тирана": Сенцов написав лист із тюрми

22 серпня 2016, 13:12
Український політв'язень Олег Сенцов, якого незаконно утримують в РФ, написав лист з російської в'язниці

В листі, який опублікувала у себе в Facebook сестра режисера Наталія Каплан, Сенцов зазначив, що не почуває себе особливим ув'язненим,, а хоче залишитися просто "прізвищем у загальному списку".

Відео дня

Він також закликав використовувати українських полонених в якості зброї проти агресора і додав, що хотів би стати "цвяхом у труні російського тирана".

"Не треба нас витягувати будь - яку ціну- перемога від цього не наблизиться. Використовувати нас як зброю проти ворога - так. Знайте, що ми не ваше слабке місце. Якщо нам судилося стати цвяхами у кришку труни тирана, то я хотів би бути таким цвяхом. Просто знайте, що цей цвях не зігнеться", - написав Сенцов.

Нагадаємо, Північно-Кавказький окружний військовий суд у Ростові-на-Дону засудив українського режисера Олега Сенцова до 20 років суворого режиму.

У Росії Сенцова звинувачували в нібито підготовку терактів у Криму під час незаконного анексії півострова РФ. Пізніше його звинуватили у зберіганні зброї і вибухівки.

Олександр Кольченко, Олексій Чирній, Геннадій Афанасьєв були затримані разом з Сенцовим.

Слідчі ФСБ звинувачували їх в організації та участі у терористичній огранізації, підготовці теракту на території півострова.

У травні Олег Сенцов і Олександр Кольченко заповнили документи на екстрадицію в Україну.


poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X