Хакери витягли з телефону співробітника ФСВП РФ інформацію про його "відрядження" в Донбас

2 коментувати
Матеріали вже передані українським силовикам

Матеріали вже передані українським силовикам

Хакери групи #FF (Falcons Flame) оприлюднили інформацію, добуту з телефону співробітника російської Федеральної служби виконання покарань (ФСВП) Миколи Рейхенау (позивні - Штурм, Коловрат), завдяки якій стали відомі нові факти участі російських силовиків у конфлікті на сході України

"Цінність отриманої інформації полягає в тому, що більшість фотографій, витягнутих з телефону співробітника ФСВП містять повні EXIF-дані, в тому числі точне зазначення дати створення фото. Крім того були надані відео, зняті співробітником відділу спеціального призначення "МАНГУСТ" ГУФСВП Росії по Ростовській області, який неодноразово приїжджав у короткострокові відрядження для участі в бойових діях в Донбасі", - зазначає міжнародне волонтерське співтовариство InformNapalm.

Falcons Flame також провела операцію по встановленню справжніх особистих даних об'єкта, які були підтверджені завдяки перехопленню інформації про поштовий переказ.

"Примітно, що на своїй соціальній сторінці співробітник ФСВП, який воює на Донбасі, намагається закривати своє обличчя ретушшю і постійно міняє прізвище. Але тяга до селфі і бажання "увічнити" свої злочини зіграла з ним злий жарт і дані все одно потрапили у відкритий доступ", - розповіли волонтери.

Крім того, цікава і географія місць, в яких встиг побувати росіянин.


У розпорядженні волонтерів також виявилося фото цікавого документа, виданого Рейхенау так званою "Генеральною прокуратурою ДНР", в якому підтверджується, що він перебуває у складі "управління спеціальних операцій генпрокуратури ДНР" з 01.07.2015 за 30.10.15 з правом носіння зброї.

"Ймовірно, даний документ також потрібно було представити начальству ФСВП для закриття витрат", - припустили в InformNapalm.

Тепер всі фото і відео передані силовим структурам України та працівникам Центру вивчення ознак злочинів проти національної безпеки України "Миротворець".


Нагадаємо, раніше волонтерський центр Миротворець представив відео, яке роз'яснює, що робити з виявленими в соцмережах сепаратистами.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: