ГУР встановило особу чергового офіцера ЗС РФ, який бере участь у збройній агресії в Донбасі

0 коментувати
Інформація про російських військовослужбовців, підозрюваних в скоєнні військових злочинів, регулярно передається українським партнерам з метою розширення

Інформація про російських військовослужбовців, підозрюваних в скоєнні військових злочинів, регулярно передається українським партнерам з метою розширення "санкційного списку"

Головне управління розвідки Міністерства оборони України продовжує публікувати факти про участь кадрових офіцерів ЗС РФ у збройній агресії проти України  

Зокрема, розвідка підтвердила, що у якості "заступника командира по роботі з особовим складом" 5 окремої мотострілкової "бригади" (Донецьк, Україна) 1 АК Центру територіальних військ Південного військового округу ЗС Російської Федерації знаходиться полковник ЗС РФ Ліпкевич Вадим Петрович. За документами прикриття він фігурував як Мітін Вадим Петрович.

До прибуття на тимчасово окуповані території України для виконання злочинних наказів військово-політичного керівництва Росії, полковник Ліпкевич проходив службу на посаді помічника командира по роботі з особовим складом 54 бригади управління (Білогірськ, Амурської обл.) 35 Армії Східного військового округу (Хабаровськ) ЗС РФ.

...

Фото: полковник ЗС РФ Ліпкєвич Вадим Петрович

За даними розвідки, тривають активні спроби дискредитації Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ зі сторони російських військовослужбовців інформаційного Центру протидії (Новочеркаськ, Росія) Центру територіальних військ Південного військового округу ЗС РФ, які відряджені в штаби 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК ЗС РФ.

20 березня зафіксовані масові випадки поширення дезінформації щодо "бездіяльності" співробітників Місії ОБСЄ, які нібито відмовляються фіксувати ознаки порушення силами АТО режиму припинення вогню.

Для цього російськими військовими пропагандистами активно використовуються соціальні мережі, а також спеціальні розділи для коментарів провідних українських ЗМІ, представлених в мережі Інтернет. Метою зазначених заходів є провокування недовіри українського та міжнародного співтовариства щодо ОБСЄ у зв'язку зі зростанням ролі цієї міжнародної організації у встановленні миру на тимчасово окупованих територіях Сходу України.

НВ


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: