Гройсман про події у Калинівці: Ключове завдання всіх служб - потурбуватися про безпеку людей

27 вересня 2017, 04:46
Ситуація у Калинівці, де сталася пожежа та детонація боєприпасів на військових складах, є контрольованою і ключове завдання всіх служб - потурбуватися про безпеку людей, заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі телеканалу Прямий

Глава Уряду перебуває на місці події.

"Сьогодні мобілізовано усі служби, які займаються евакуацією та ліквідацію того, що відбулось. Ситуація є контрольованою і вживаються заходи по гасінню самої пожежі. Мобілізовано техніку у достатній кількості і особовий склад у достатній кількості. Працюють підрозділи національної поліції щодо евакуації з можливої, підкреслюю можливої, зони ураження – 5 кілометрів. Я хотів би запевнити – все що можливо буде зробити – ми зробимо", - сказав Гройсман.

Відео дня

За його словами, кожен підрозділ у повній мірі виконує свої функції: "І Національна поліція і Національна гвардія, і Міністерство оборони. Я думаю, що по завершенню ліквідації ми дійсно проаналізуємо ці дії. Але сьогодні всі працюють щоби досягти мети. Все буде добре".

"Зрозуміло, неконтрольовані вибухи можуть нанести ураження… Найголовніше, щоб ніхто не постраждав і не загинув. Заходи особистої безпеки – перш за все. А щодо роботи спеціальних служб – ми цим займаємося настільки, наскільки потрібно, щоб навести лад. Вся територія можливого ураження вже відпрацьовується. Вінницька міська рада надала достатню кількість необхідного транспорту для того, щоб перевезти цих громадян, які будуть мати бажання евакуюватись. Є ще додаткова кількість автобусів. Плюс є три ймовірних місця розміщення евакуйованих. Все, що стосується медицини у місті теж фактично реалізовано", – додав голова уряду.

За словами прем’єра, за попередньою версією пожежа на військовому складі сталася не у результаті самозапалення.

"Була зовнішня причина, але я не хочу це коментувати – це будуть коментувати відповідні органи", – підкреслив Гройсман.Раніше повідомлялося, що щонайменше дві людини постраждали унаслідок вибухів на складі боєприпасів у Вінницькій області.

Площа загоряння на території складу боєприпасів становить близько 10 % від загальної площі арсеналу, в половині охоплених вогнем сховищ боєприпаси відсутні. У Генеральному штабі Збройних сил України не виключають, що причиною виникнення пожежі могла стати диверсія.

Нагадаємо, пожежа на складах боєприпасів у Калинівці Вінницької області почалася близько 22:00 26 вересня. По тривозі були підняті всі силові служби, в тому числі, і керівництво, а також поліцейські Вінницької, Житомирської та Хмельницької областей.

Для всіх жителів Калинівки, Сальника та Павлівки, для яких несуть загрозу вибухи на складах боєприпасів, організована евакуація.
poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X