ГПУ вперше направила в суд справу про неподання е-декларації

8 лютого 2017, 10:37
Вперше до суду направлений обвинувальний акт за звинуваченням в умисному неподанні суб'єктом декларування е-декларації, повідомила прес-служба Генеральної прокуратури України

Згідно з повідомленням ГПУ, старший слідчий з особливо важливих справ слідчого управління фінансових розслідувань Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби, знаючи про те, що до 1 листопада 2016 року має подати щорічну декларацію за 2015 рік і декларацію у зв'язку з припиненням діяльності, пов'язаної з виконанням функцій держави, навмисне їх не подав.

Відео дня

Чиновник обвинувачується у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди посадовою особою) КК України, в тому, що, використовуючи надану владу та службове становище, вимагав та отримав неправомірну вигоду в сумі $10 тис. за повернення вилучених речей, документів і заарештованих пально-мастильних матеріалів.

Нагадаємо, за клопотанням Генпрокуратури Державній фіскальній службі доручили перевірити сплату податків дев'ятьма народними депутатами.

Редактор: Марія Кабацій
poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X