ГПУ повідомила, що майно екс-міністра екології Злочевського знову під арештом

4 лютого 2016, 15:35
Генеральна прокуратура України заявила, що на майно екс-міністра екології України Миколи Злочевського знову накладено арешт

Генпрокуратура також повідомила, що суд задовольнив її клопотання про повторний арешт майна екс-міністра 2 лютого.

Як зазначили у ГПУ, на момент зняття арешту з майна Злочевського 25 грудня Генпрокуратура не здійснювала досудове розслідування та процесуальне керівництво у кримінальному провадженні щодо нього. 21 грудня 2015 року матеріали цього провадження були передані до Національного антикорупційного бюро України.

Відео дня

27 січня 2016 року провадження повернули у ГПУ "у зв’язку із набранням чинності Закону України Про внесення зміни до Кримінального процесуального кодексу України щодо кримінальних проваджень, які розслідуються слідчими органів прокуратури".

Після цього ГПУ звернулася до суду із проханням про повторне накладення арешту.

Генпрокуратура також наводить перелік арештованого майна: домоволодіння загальною площею 922 кв м, земельну ділянку площею 0,24 га, садовий будинок загальною площею 299,8 кв м, садовий будинок на території Вишгородського району, садовий будинок площею 2312 кв м, земельну ділянку 0,0394 га, автомобіль ROLLS-ROYSE PHANTOM, причіп КНОТТ 924-5014.

Раніше повідомлялося, що у грудні 2015 року Печерський районний суд Києва зняв арешт з майна екс-міністра екології та природних ресурсів Миколи Злочевського, підозрюваного у зловживанні службовим становищем, заволодінні бюджетними коштами, а також незаконному збагаченні.


18 грудня 2015 року повідомлялося, що НАБУ розслідує справу про розблокування рахунків екс-міністра Злочевського.

22 січня 2015 року компанія Burisma Holdings повідомила, що Центральний кримінальний суд Англії та Уельсу розблокував рахунки компанії Brociti Investments Ltd екс-міністра екології Миколи Злочевського на $23 млн.

У Burisma Holdings також спростували інформацію про оголошення у розшук Злочевського, посилаючись на арешт рахунків у Великобританії на суму $23 млн, і оголошення йому підозри у скоєнні злочину за статтею, що передбачає відповідальність за незаконне збагачення.

Приводом для зняття Британією арешту з активів екс-міністра екології Миколи Злочевського стала письмова відповідь з Генеральної прокуратури про відсутність підозр щодо глави Мінекології часів Віктора Януковича, повідомив журналіст Сергій Лещенко.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X