ГПУ оскаржить рішення суду про запобіжний захід Мангеру

15 лютого, 12:23
641
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
ГПУ оскаржить рішення суду про запобіжний захід Мангеру - фото

Херсонська обласна рада

ГПУ не згодна із запобіжним заходом для Мангера

Генпрокуратура оскаржить обрану голові Херсонської облради Владиславу Мангер запобіжний захід, якого підозрюють в організації вбивства Катерини Гандзюк.

У прес-службі ГПУ повідомили, що не згодні з рішенням суду про тримання Мангера під вартою до 3 березня з можливістю внесення застави.

У відомстві нагадали, що злочин, який інкримінується Мангеру відноситься до категорії особливо тяжких і передбачає покарання у вигляді довічного ув'язнення.

"З огляду на великий суспільний резонанс зазначеного злочину, а також той факт, що за його вчинення передбачено суворе покарання в рамках національного законодавства, яке може спонукати людину до спроби будь-яким способом ухилитися від можливої відповідальності, застосування застави не може в повній мірі усунути зазначений ризик і забезпечити належну процесуальну поведінку підозрюваного", - підкреслили в ГПУ.

Раніше повідомлялося, що суд обрав Мангеру запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з правом внесення застави в розмірі 2,4 мільйона гривень.

Мангеру оголосили підозру в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк. Він назвав це "політичним замовленням" і заявив, що не має наміру ховатися від слідчих.

Сам Мангер звинуватив в організації нападу на Гандзюк генерала СБУ Данила Доценка. В СБУ заяву Мангера про причетність генерала Доценко до вбивства активістки Катерини Гандзюк назвали "абсурдною".

31 липня 2018 року Гандзюк облили сірчаною кислотою. Вона отримала хімічні опіки понад 35% поверхні тіла і померла в лікарні 4 листопада.

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською