Гонтарева повідомила про погрози фізичної розправи з боку "одного великого олігарха"

26 березня 2017, 22:34
Голова Національного банку України Валерія Гонтарева заявила про погрози на її адресу і про великий тиск у зв'язку з професійною діяльністю

Про це вона розповіла в інтерв'ю виданню Financial Times.

"Один великий олігарх особисто погрожував мені фізичною розправою навіть в цьому кабінеті", - сказала вона про будівлю НБУ.

Відео дня

Гонтарева також заявила про "неймовірний тиск" з боку тих, чиї інтереси вона зачепила.

"Я б назвала це постійним переслідуванням. Були тонни фейкової інформації, маніпуляцій, наклепів щодо мене і колег з Національного банку", - додала вона.

Видання зазначає, що під час перебування Гонтаревої на посаді голови Національного банку в Україні було закрито 87 банків, а також у 2016 році була проведена націоналізація ПриватБанку.

"Олігархічні банки збирають гроші з усіх можливих ресурсів, здебільшого з приватних вкладів фізичних осіб, і інвестують ці гроші в свій бізнес... Вони справді вірять, що вони серед найбагатших людей в країні і вважають, що гроші належать їм", - зазначила Гонтарева.

Раніше повідомлялося, що голова НБУ заявила, що може покинути свою посаду після підписання меморандуму з МВФ. У Нацбанку сподіваються, що політичне рішення щодо імені головного банкіра країни не вплине на політику самого відомства.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X