Глава Фонду держмайна відповів на розслідування ГПУ: Це політична гра

23 листопада 2017, 18:52
697
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Глава Фонду держмайна відповів на розслідування ГПУ: Це політична гра - фото

Фото: Facebook/Віталій Трубаров

Трубаров вважає, що розслідування щодо нього є політичним

В. о. глави Фонду державного майна Віталій Трубаров, який займає цю посаду з вересня, спростовує звинувачення Генеральної прокуратури щодо незаконної приватизації одного з будинків Міністерства аграрної політики

"Це ніщо інше, як політична гра оточення генерального прокурора напередодні прозорої та конкурентної приватизації, яка не всім подобається, але яка відбудеться в наступному році", - написав Трубаров в Facebook.

Трубаров вважає, що в 2011 році будівлю МінАПК передали в оренду законно. Потім орендар зробив там ремонт ( "невід'ємні поліпшення об'єкта"), після чого приватизував це майно, як передбачав договір. Тому київське відділення ФДМ, яке він тоді очолював, правомірно уклало договір купівлі-продажу цього майна.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура запідозрила виконуючого обов'язків голови Фонду державного майна (ФДМ) Віталія Трубарова в причетності до незаконної приватизації частини будівлі МінАПК.

"Міністр і його протеже вирішили створити пивний ресторан прямо в приміщенні міністерства на Хрещатику. Звичайно - даром. Таким чином, вони діють через схему оренди з правом приватизації за умови поліпшення приміщення", - повідомив генпрокурор Юрій Луценко.

Подкасти Радіо НВ

Пропустили улюблену передачу? Не дослухали інтерв'ю? Хочете переслухати радіошоу з архіву?

Підпишіться на подкасти Радіо НВ на Soundcloud.
Слухайте та поширюйте!

Слухати подкасти