Геращенко відреагував на заяву Горбачова про анексію Криму

22 травня 2016, 20:34
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Геращенко відреагував на заяву Горбачова про анексію Криму - фото

Україна буде домагатися справедливої реакції Європи на заяву Горбачова про анексію Криму

Радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко заявив, що українська сторона буде домагатися заборони на в'їзд до Європи колишньому президенту СРСР Михайлу Горбачову після його заяви про анексію Криму РФ

Про це він розповів в інтерв'ю радіостанції Говорить Москва.

"У таких випадках СБУ приймає рішення про заборону в'їзду особам, які підтримують порушення територіальної цілісності України. Однак я не пригадую, щоб він приїжджав останнім часом, йому тут робити нічого. Також дипломатичним шляхом будемо звертатися до європейських партнерів, щоб його не приймали і в Європі, і не фінансували його фонд", - заявив Геращенко.

Він також додав, що Михайло Горбачов "допомагає своїми необачними діями не тільки розвалювати СРСР, але і Росію".

Раніше НВ повідомляло, що Михайло Горбачов назвав правильним рішення президента РФ Володимира Путіна анексувати Крим і він зробив би так само, якби опинився в аналогічній ситуації.

Росія незаконно анексувала Крим у березні 2014 року. 16 березня 2014 року окупаційною владою був проведений так званий референдум про незалежність АР Крим.

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію та анексію Криму незаконними і засудили дії Росії.

Журнал НВ (№ 21)

Парламентскі списки

Завдяки двом новим політичним силам на парламент чекає безпрецедентне в історії України оновлення

Читати журнал