Генпрокуратура запідозрила Сакварелідзе у розкраданні грошей

16 березня 2016, 17:01
4490
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Генпрокуратура запідозрила Сакварелідзе у розкраданні грошей - фото

Генпрокуратура підозрює Сакварелідзе у розкраданні грошей

Генеральна прокуратура перевірить, чи не були розкрадені виділені США кошти на роботу заступника генерального прокурора Давида Сакварелідзе щодо реформування органів прокуратури

Про це на брифінгу повідомив прокурор Генпрокуратури Владислав Куценко, передає Lb.ua.

Куценко заявив, що у ГПУ надійшли звернення депутатів Ради щодо даного питання.

Також близько 50 депутатів Ради звернулися в сенат США.

"У нас є достатньо питань, де ж поділися кошти, які виділялися на реформування, але на наші рахунки не надійшли. Інформацію буде внесено до ЄРДР", - сказав Куценко.

За його словами, мова йде в одному випадку про $200 тис., в іншому - про $2 млн.

"Будуть допитані співробітники прокуратури, високопоставлені наші співробітники, які відповідали за реформи", - заявив також Куценко.

ГПУ відкриє кримінальне провадження за статтею 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Як повідомлялося раніше, ГПУ змінила склад групи, що здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні проти так званих "діамантових прокурорів" Корнійця, Шапакіна і Гібаленка, поклавши на Сакварелідзе обов'язок керівника.

Після цього Сакварелідзе запропонував створити цивільний наглядовий штаб для контролю над судом у справі "діамантових прокурорів"

До цього він заявляв, що керівництво Генпрокуратури протидіє реформуванню відомства, порушивши кримінальну справу проти співробітників Генінспекції після справи "діамантових прокурорів".

Раніше агентство Укрінформ із посиланням на своє джерело повідомило, що з Генеральної прокуратури України звільнили прокурорів і слідчих, які працювали над справою так званих "діамантових прокурорів".

Давид Сакварелідзе підтвердив інформацію про кадрові перестановки в Генпрокуратурі, пов'язані зі співробітниками, що розслідували справу так званих "діамантових прокурорів".

У свою чергу в ГПУ відповіли, що про звільнення мова не йде.

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською