Генпрокуратура перевірить інформацію Москаля щодо контрабанди на Закарпатті

6 травня 2016, 12:36
267
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Генпрокуратура перевірить інформацію Москаля щодо контрабанди на Закарпатті - фото

ГПУ перевірить заяви Москаля щодо контрабанди цигарок на Закарпатті

Виконуючий обов’язки генпрокурора Юрій Севрук заявив, що ГПУ перевірить інформацію голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля щодо масштабної контрабанди цигарок у регіоні

За словами Севрука, у разі, якщо ця інформація підтвердиться, Генпрокуратура буде з’ясовувати у митниці "чому вони не вживають заходи з реагування", повідомляє Радіо Свобода.

В.о. генпрокурора зазначив, що прокуратура також відреагує в разі незаконності дій щодо ситуації на Закарпатті, про яку повідомив Геннадій Москаль у своєму зверненні до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

Раніше губернатор Закарпатської області Геннадій Москаль звернувся до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням звільнити його із займаної посади.

Своє рішення Москаль аргументує неузгодженням з ним зміною начальника Закарпатської митниці, яка, на його думку, була зроблена в інтересах "сигаретної мафії", що займається контрабандою тютюнових виробів в країни ЄС, з якою він веде боротьбу і не бачить можливості її продовжувати.


Журнал НВ (№9)

Справа, котра топить президента

Напередодні президентських виборів Петро Порошенко опинився в епіцентрі потужного скандалу в оборонному секторі, який може коштувати йому другого терміну

Читати журнал українською