Генпрокуратура проводить обшуки на трьох філіях Укргазвидобування

11 лютого 2016, 17:13
Співробітники Генеральної прокуратури України проводять обшуки на трьох філіях ПАТ Укргазвидобування, повідомила прес-служба компанії в четвер, 11 лютого

При цьому, в компанії уточнили, що керівництво ПАТ не було сповіщено про їх проведення.

За інформацією, що надійшла з філій, обшуки проводяться на підставі постанов Печерського районного суду Києва від 28 січня 2016 року, а предметом обшуків є вилучення документів щодо взаємовідносин Укргазвидобування з підприємствами-контрагентами на постачання обладнання протягом 2014-2015 років.

Відео дня

Як уточнюють у прес-службі, надання більш детальної інформації наразі є неможливим, у зв’язку з обмеженням комунікації з керівниками філій, на яких проводяться обшуки (заборона спілкування, в т.ч. в телефонному режимі).

Укргазвидобування, 100% акцій якого належить НАК Нафтогаз України, є найбільшою газовидобувною компанією країни, що забезпечує близько 75% загального видобутку газу. Також експлуатує Шебелинський ГПЗ.

Нагадаємо, сьогодні повідомлялося, що детективи НАБУ приїхали з обшуком на державне підприємство Артемсіль у місті Соледар Донецької області.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X