Форум “Розумні закупівлі: планування, управління, оптимізація”

0 коментувати
Форум “Розумні закупівлі: планування, управління, оптимізація”

7 жовтня 2016 року відбудеться І Всеукраїнський форум “Розумні закупівлі: планування, управління, оптимізація”, який збере на одному дискусійному майданчику найголовніших учасників ринку закупівель України: представників влади, великого та середнього бізнесу

Із вступом у повну силу Закону України “Про публічні закупівлі” із 1 серпня 2016 року всі державні підприємства та установи проводять тендери виключно через Систему онлайн-закупівель ProZorro. Перші успіхи реформи вражають: більше 3 млдр грн зекономлених коштів, підвищення рівня довіри бізнесу до держави, публічність усього процесу закупівель на рівні країни. Проте, з погляду процесів управління компанією/установою, закупівлі - це не тільки тендери, це - комплексний процес, який потребує ефективного управління на рівні підприємства. 

Форум “Розумні закупівлі: планування, управління, оптимізація” - це дискусійний майданчик для обговорення ключових питань управління закупівлями. Будуть презентуватися та обговорюватися приклади успішного застосування комплексних рішень для управління процесом закупівель підприємства. 

Теми, що обговорюватимуться на заході: 

-     Місце закупівель в процесі управління підприємством та виробництвом;

-     «Чорні дірки» в комплексному ланцюжку закупівель;

-     Нецінові критерії ефективних закупівель;

-     Чи можуть спрацювати “часткові” реформи?

-     Закупівлі для малого та великого бізнесу: ризики й переваги.

 

Серед спікерів Форуму: Міністр інфраструктури України Володимир Омелян, ТОП-менеджери таких компаній, як концерн “Укроборонпром”, ПАТ “Миронівський хлібопродукт”, Interpipe, ПАТ “Укрзалізниця”, Soft Serve, ПАТ “Київхліб”, Glencore company, ПАТ “Укртрансгаз” та інші. 

Організатори заходу - найбільший в Україні електронний торговий майданчик SmartTender.biz та УкрСибБанк. На думку Антона Припіченка, керівника SmartTender.biz, розумними можна назвати закупівлі, що базуються на чіткому плануванні та оптимізації управління запасами підприємства, контролем за роботою всіх процесів у системі логістики, налагодження централізованого планування закупівель. “Вирішуючи макроекономічне питання прозорості процесу закупівель, слід брати до уваги мікроекономічну складову ефективного управління підприємством - без цього зводиться нанівець успіх по економії коштів під час проведення тендерів”. 

Формат Форуму дозволяє глибше зануритися у тематику, у вільній розмові “OFF / ON the records” зрозуміти як організовуються закупівлі в Україні, та світі, де можливі “слабкі сторони” та на що треба звертати увагу Замовникам/Організаторам тендерів та Постачальникам. Лише за перше півріччя 2016 року на майданчику SmartTender.biz було проведено закупівель на загальну суму 89 мільярдів гривень. В закупівлі залучені майже всі сектори економіки країни, і що важливо - дедалі більше з’являються і представники малого та середнього бізнесу. 

SmartTender.biz - найбільший в Україні електронний торговий майданчик для комерційних та державних закупівель, учасник ProZorro. Заснована компанія у 2013 році й наразі є лідером на ринку електронних закупівель для бізнсу, пропонуючи своєчасні, новаторські рішення для проведення конкурентних закупівельних процедур в електронній формі. 

ПАТ “УкрСиббанк” - засновано у 1990 році. З 2006 р. основним партнером УкрСиббанку є міжнародний банк BNP Paribas, що  відкрило нові можливості: причетність до світового бренду, використання прогресивного світового досвіду, перехід на нові стандарти менеджменту. УкрСиббанк обслуговує близько 2 млн. роздрібних клієнтів.

  

Для участі у Форумі прохання заповнити онлайн-форму на сайті http://smartforum.co, у разі виникнення питань, телефонуйте: +38 (095) 184-11-61, або пишіть: yeshchenko@fixer.agency

 


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: