EmigRussia. Активісти заснували сайт для росіян, що хочуть виїхати до України

10 коментувати
Сьогодні чимало росіян розглядають можливість виїхати до України
Скріншот сайту

Сьогодні чимало росіян розглядають можливість виїхати до України

У вівторок, 31 травня, в Києві презентували сайт проекту EmigRussia.org - інформаційний портал про легалізацію та соціалізацію для російських політичних емігрантів, які планують виїхати до України

Ресурс створили активісти фонду Вільна Росія, які раніше також емігрували з політичних мотивів. "Ми тут для того, щоб допомагати людям, які боролися за свободу і поплатилися за це. Або ж за своїми цінностями не згодні з тим, що сьогодні відбувається у Росії. … Ми хочемо стати сервісом, який буде з’єднувати російських біженців з людьми, які зможуть їм допомогти тут, в Україні", - розповів директор з розвитку фонду Григорій Фролов.

За його словами, сьогодні чимало росіян розглядають можливість виїхати до України. "Це люди, які не можуть жити в умовах несвободи", - підкреслив координатор по взаємодії з місцевими громадами проекту EmigRussia Павло Калюк.

Як повідомила координатор фонду Юлія Архипова, найважливіша частина сайту - інструкції про те, куди йти, які документи збирати і як легалізувати своє перебування в Україні. Також на сайті розміщені історії людей, які вже пройшли певні етапи процедури.

Також портал має допомагати росіянам-емігрантам підтримувати контакт між собою. Крім того, серед цілей активістів - шукати шляхи до примирення між народами після завершення спровокованої Росією війни в Донбасі. 

НВ


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: