Джокер Зеленський, похорон марсохода і шановні знавці. Краще за тиждень за версією головного редактора NV.ua

17 лютого, 19:43
2439
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Джокер Зеленський, похорон марсохода і шановні знавці. Краще за тиждень за версією головного редактора NV.ua - фото

НВ

Найцікавіші матеріали тижня за версією головного редактора NV.ua Юлії МакГаффі

Привіт, я Юлія МакГаффі, головний редактор сайту NV.ua, це моя розсилка Опініон Дилер, в якій я розповідаю про найцікавіші на мою думку матеріали, які вийшли на сайті за минулий тиждень.

Джокер, офіцерська кісточка, струшувач повітря

Христина Бердинських "просвітила" головних кандидатів у президенти наскрізь, щоб з'ясувати: що вони обіцяють електорату, за рахунок чого збираються перемагати і наскільки реалістичні їхні програми, а також скільки у них землі, нерухомості і всього іншого. Вийшов цікавий і чіткий аналіз сильних і слабких сторін шести найрейтинговіших претендентів на пост. А ось їхні короткі описові характеристики за версією НВ: Джокер, Той, який вже не перший, Жінка, яка веде, Проросійський, Офіцерська кісточка і Струшувач повітря.


П'ять схем

Той факт, що Уляна Супрун комусь заважає, вся країна активно обговорює вже два тижні. Катерина Шаповал та Іван Верстюк розбиралися, кому саме. За день до того, як суд поновив Супрун на посаді, у нас вийшов матеріал про п'ять найбільш грошових схем у сфері державної медицини, які знищила Супрун, чим нажила собі могутніх ворогів.


Що робити, якщо…

Що робити, якщо ви не знаєте, за кого голосувати? Як зрозуміти, який із кандидатів у бюлетені - технічний? Чи варто йти на вибори, якщо ви не підтримуєте жодного кандидата? Куди діваються 2,5 мільйона гривень, які претенденти на президентський пост приносять у ЦВК? Відповіді на ці та інші питання в наших нових картках, присвячених передвиборчій кампанії.


Акули кінопродакшну

Сергій Созановський доклав руку до найкасовіших за останні роки фільмів в українському прокаті. Створена ним компанія за 17 років стала найбільшою кіностудією в Східній Європі. FILM.UA - копродюсер фільму Гарет Джонс про Голодомор в Україні режисера Агнешки Холланд, який показали в основному конкурсі Берлінале. НВ зустрілося з Созановським, щоб поговорити про все. Але в першу чергу про національний кінобізнес, про те, чи варто знімати кіно, яке не заробить у прокаті всіх грошей, чого хоче український глядач і про вплив виборів на виробництво кіно.


Я втомився, я йду

NASA оголосило, що припиняє спроби зв'язатися з марсоходом Opportunity, який протягом 15 років виконував одну з найкрутіших місій у людській історії. Наш відділ Техно і Наука пояснює, що ж сталося з Opportunity, що марсохід встиг зробити за ці 15 років, чому його не врятували, і хто наступний полетить на Марс?


Шановні знавці

Письменник Антон Фрідлянд у своїй яскравій колонці ділить людей, які ходять у ресторани, на шість типів, детально описуючи кожен. І принагідно єхидно зауважує, що Не сфотографована їжа - це як угода, яка не зафіксована письмово.


А також:

Користувачі Reddit з нагоди "сердечного" свята згадували найдивніші вчинки, які вони робили, щоб вразити людину, яка їм сподобалася. Ми вибрали найкращі історії.

Чому Ілон Маск почав відповідати у твіттері по-російськи.

На що готові люди заради своїх домашніх вихованців.

Що сталося з депутатом зі Словенії, який вкрав сендвіч у магазині.

Ольга Сумська, дитяче харчування і аудіофільм про наркотики - найцікавіші подкасти тижня.


На цьому все. Спасибі, що читаєте. Підписатися на мою розсилку, щоб отримувати її відразу на пошту, можна тут.


Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською