Джамала про інцидент з оголенням Седюка в ефірі Євробачення: У мене багато запитань до охорони

28 травня 2017, 16:08
Українська зірка Джамала вперше прокоментувала витівку пранкера Віталія Седюка під час її виступу у фіналі Євробачення-2017, передає ТСН

Як відомо, тоді Седюк вибіг на сцену до Джамали і оголив сідниці. Проте співачка не розгубилася і навіть не подала вигляду, що щось сталося. Склалося враження, ніби артистка взагалі не помітила Седюка.

Відео дня

"Я все побачила. Я вам більше скажу. Він злякався більше, що мені просто все одно. Я собі співаю свою пісню, несу свій меседж, який мені потрібно. Здається, що у нього була якась нотка, він наче не зрозумів, чому я не злякалася. Я робила свою справу. У мене прем'єра пісні. Я співаю в камеру, я роблю свою роботу", - прокоментувала інцидент Джамала.

Співачка вважає, що надто звинувачувати одіозного пранкера не варто. Натомість вона наголосила, що має багато запитань до охорони.

"А от що робила охорона, якої було дуже багато, що вона робила в цей момент, для мене це питання і я буду розбиратись з цим. Він мене міг штовхнути, вдарити і таке інше. От до охорони і до організаторів у мене є багато запитань. Тому що я робила свою справу, а вони – ні. Вони не захищали мене. Там була сотня охорони. Вони дали йому 30 секунд оббігти, побігти. Це дуже поганий момент, який потрібно з'ясувати, хто ж винний. А винний є. І не пранкер. Аваков казав: "Потрібно посадити…", – не треба. Не треба вішати на нього всі гріхи. Ви провтикали і ви маєте відповідати за це", - сказала Джамала.

Нагадаємо, 15 травня Дніпровський суд Києва обрав пранкеру Седюку запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання. Підозрюваний повинен з'являтися за викликом в орган досудового слідства, здати на зберігання документи на виїзд за кордон, а також повідомляти про зміну місця проживання.

13 травня 2017 року під час виступу української співачки Джамали Седюк вибіг на сцену пісенного конкурсу Євробачення-2017 загорнутим у прапор Австралії і зняв штани, повернувшись спиною до глядачів і показавши сідниці. Співачка не звернула уваги на нього, а співробітники служби охорони МВС оперативно зняли його зі сцени, вивели за територію і передали поліції.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X