Дружина головного борця з торгівлею людьми придбала авто, ціна якого перевищує доходи сім'ї у 15 разів

29 січня 2016, 14:05
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Дружина голови Департаменту боротьби з торгівлею людьми Національної поліції України Віталія Глуховері, який раніше очолював МВС Дніпропетровської області, придбала новий Toyota Land Cruiser

Жінка придбала автомобіль не маючи ніяких офіційних доходів, повідомляють Наші гроші із посиланням на декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру Віталія Глуховері за 2014 рік.

Відео дня

Видання зазначає, що Глуховеря подав декларацію про доходи, ще перебуваючи на посаді голови МВС Дніпропетровської області.

У декларації зазначається, що за 2014 рік він отримав 112 тис грн заробітної плати, інших доходів родина не мала. Крім того, повідомляється, що екс-голова МВС Дніпропетровської області задекларував відсутність коштів на рахунках у банках та будь-якої нерухомості.

Фото: nashigroshi.org
Фото: nashigroshi.org Фото:

Фото: nashigroshi.org
Фото: nashigroshi.org Фото:

Фото: nashigroshi.org
Фото: nashigroshi.org Фото:

Фото: nashigroshi.org
Фото: nashigroshi.org Фото:

Водночас у власності його дружини задекларований автомобіль Toyota Land Cruiser із двигуном на 4,5 л. 2014 року випуску.

Згідно з витягом з Єдиного державного реєстру МВС, Toyota Land Cruiser була зареєстрована Катериною Галайдич у квітні 2014 р.

Як повідомляє офіційний сайт Toyota у жовтні 2014 року цей автомобіль коштував $100 тис.

Таким чином, у квітні за курсу 11,4 грн./дол. авто могло коштувати щонайменше 1 млн грн.

Згідно з тим самим витягом, у квітні 2015 року Катерина Галайдич зареєструвала ще одне авто – кросовер Mazda СX-5, 2014 року випуску. Станом на початок 2015 року воно коштувало $37 тис, що з урахуванням курсу близько 23 грн./дол. США тоді складало близько 850 тис грн.

Водночас на головного борця з торгівлею людьми у Нацполіції жодних авто не зареєстровані.

Видання також повідомляє, що станом на 2014 рік у Глуховері та його дружини не було житла.

Голова Дніпропетровського МВС вказав у власності лише земельну ділянку 1,1 га, її розташування визначити не вдалося.

Катерина Галайдич, від вересня 2015 року володіє будиночком площею 51 кв м – за 20 км від Дніпропетровська неподалік від природного заповідника Дніпровсько-Орільський.

Повідомляється також, що за даними ЄДРПОУ жодного бізнесу подружжя не мало.

Фото: nashigroshi.org
Фото: nashigroshi.org Фото:

Фото: nashigroshi.org

Фото: nashigroshi.org Фото:

Водночас син Віталія Глуховері Олександр Глуховеря відомий як прокурор Красногвардійського району у Дніпропетровську.

Відповідно до його декларації за 2014 рік, його дохід становив 303 тис грн. Із них зарплатня склала лише 91 тис грн., а решта - від продажу майна.

Дружина Олександра Глуховері Маріам Глуховеря мала дохід 626 тис грн. Майже вся ця сума - дохід від підприємницької діяльності (ФОП з 2008 року, надання в оренду чи експлуатацію нерухомого майна).

Вони також мають щонайменше одне авто Toyota Camry 2,5 л 2014 року.

Toyota Camry була зареєстрована на Маріам Глуховерю на початку 2015 р.

В кінці 2014 року Toyota Camry коштувала 426-555 тис грн., повідомляється на сайті Toyota.

Крім того, Олексадр Глуховеря володіє квартирою у центрі Дніпропетровська по вулиці Московській, 10 (Володимира Мономаха), неподалік набережної Дніпра площею 62,5 кв м. Вона була придбана у 2009 лише за 49 тис грн.

За даними ЄДР, Олександр Глуховеря у 2007-2009 р. був оформлений як ФОП з КВЕДом "рекламна діяльність" і прописаний за адресою Комсомольська, 25. За даними Реєстру нерухомості йдеться про квартиру на 169,8 кв м. в елітному ЖК Первозванівський, від 2002 р. вона належить Світлані Глуховері.

Крім того, двома квартирами площею 104,9 і 165 кв м та іншим нерухомим майном площею 116,4 кв м. володіє також Маріам Глуховеря.

Згідно з Реєстром нерухомості, на неї записана квартира площею 163,4 кв м по вулиці Гусенка, 17 у ЖК Феодосійський у центрі Дніпропетровська. Квартира була оформлена через договір дарування від 2013 року, а попереднім власником значиться Дмитро Мясник.

Також у червні 2014 року на Маріам Глуховерю було записане нежитлове приміщення по вулиці Ливарній, 15 у Дніпропетровську біля набережної.

Нагадаємо, у жовтні 2015 року журналісти з'ясували, що генпрокурор Шокін переоформив право власності на свій маєток.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X