Дослідження з'ясувало ставлення українців до Першотравня

0 коментувати
Для більшості українців 1 травня це зайвий привід відпочити
Фото: pixabay

Для більшості українців 1 травня це зайвий привід відпочити

Думки українців про свято Першотравня майже рівномірно розділилися між твердженнями про те, що це важливе свято, що нагадує про права трудящих (35%) і про те, що це не свято, а просто додатковий вихідний, свідчить дослідження TNS Online Track

Як відзначають автори дослідження, незалежно від віку, більшість опитаних згодні з твердженням про важливість цього свята і нагадуванні про права трудящих.

В той же час по регіонах ситуація кардинально відрізняється: на сході більше тих, хто вважає цей день нагадуванням про права робітників (46%) і менше тих, хто вважає цей день не святом і пережитком минулого. Захід в більшості вважає, що це не свято, а всього лише додатковий вихідний (44%). У Києві та на заході значно більше тих, хто вважає це свято пережитком радянського минулого (28% і 34% відповідно).

"Ставлення українців до свят, що дістався нам з радянського минулого, дуже зважене. Наприклад, 22% українців також оцінюють 8 березня як важливе свято, що нагадує про права жінок, щоправда, ця відповідь була третім за популярністю, на відміну від Першотравня, де права робітників виступають все ж на першому місці. Цікаво, що 1 травня, на думку українців, більш радянське свято, ніж 8 березня: так, 19% назвали день солідарності трудящих пережитком радянського минулого, тоді як лише 11% сказали аналогічне про 8 березня. Швидше за все, це пов'язано з тим, що Міжнародний жіночий день асоціюється з більш приємними емоціями, жінками, квітами і весною загалом", - заявила заступник генерального директора TNS Світлана Винославська.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: