Дослідження з'ясувало ставлення білих комірців до 9 травня

1 коментувати
Тільки 6% опитаних вважають, що свято 9 травня
Фото: Мар'яна Харді / pro.cn.ua

Тільки 6% опитаних вважають, що свято 9 травня "віджив" своє

Для більшості офісних працівників - білих комірців - свято 9 травня це день перемоги над нацистським режимом та день пам'яті загиблих у Великій Вітчизняній війні, свідчить опитування кадрового порталу hh.ua

"За час незалежності України ставлення українців до деяких історичних подій змінилося. Змінилося й сприйняття багатьох свят. Однак, 9 травня для білих комірців поза часом і політики. Більшість з них пам'ятають про цей день, хоча і вкладають в нього різний зміст", - йдеться в результатах дослідження.

З тим, що 9 травня це в першу чергу день перемоги над нацистським режимом, згодні трохи менше третини опитаних. Практично стільки ж назвали цей день днем пам'яті загиблих у Великій Вітчизняній війні. Кожен четвертий вважає його днем перемоги Радянського Союзу, а кожен п'ятий - днем пам'яті жертв Другої світової війни. Один з восьми опитаних ставиться до дня 9 травня нейтрально і просто насолоджується додатковим вихідним. Один з десяти надає цьому дню негативного значення і називає 9 травня днем перемоги одного тоталітарного режиму над іншим.

Тільки 6% опитаних вважають, що свято 9 травня "віджив" своє. Інші шанують його, хоча й вважають, що він не має ніякого відношення до роботи. Лише один з семи офісних працівників відзначає День перемоги у колі колег.

Нагадаємо, у 2015 році президент України Петро Порошенко підписав указ про встановлення в Україні Дня пам'яті та примирення, який буде відзначатися щороку 8 травня.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: